Sposoby na podryw: 22 patenty, jak poderwać dziewczynę

Niektórzy twierdzą, że u kobiet decyzja o tym, czy facetowi dać szansę, czy nie, zapada po 30 sekundach znajomości. Jeśli to prawda, każda sekunda jest na wagę złota. Oto 22 patenty, które pomogą Ci wyjść z tego pojedynku z tarczą i miłymi wspomnieniami. Zobacz, jak poderwać dziewczynę.

| Data aktualizacji: 2020-07-08
seks fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Jak to jest, że ściągamy aplikacje ułatwiające podryw na jedną noc i rozmawiając z nieznajomą kobietą w sieci jesteśmy dowcipni, elokwentni i romantyczni, a w realu tracimy całą pewność siebie? Oto sposoby na to, jak poderwać dziewczynę na żywo bez dzielących Was ekranów. Owszem, tak jest trudniej, ale też i zwycięstwo smakuje lepiej.

22 sposoby na to, jak poderwać dziewczynę

Patenty na podryw podzieliśmy na kilka kategorii:

  • Najpierw dowiedz się, jak zadziałać w terenie, czyli podczas wizyty w barze lub klubie.
  • Potem sprawdź, czy posiadasz te cechy, które one uznają za seksowne.
  • Następnie dowiedz się, co podnosi temperaturę w łóżku.
  • Na koniec poznaj skuteczne teksty na podryw. Potem musisz ruszyć w miasto i próbować swoich sił.

8 rzeczy, które zrobią na niej wrażenie w klubie

1. Pozostań w centrum

Stań albo usiądź przy stoliku umieszczonym możliwie najbliżej środka sali. "Kobiety w naturalny sposób zmierzają do centralnego punktu pomieszczenia, poza tym będziesz dla nich cztery razy bardziej widoczny" – mówi dr Perry Buffington, autor książki "Cheap Psychological Tricks".

2. Stój pewnie

"Rozstaw szerzej stopy – radzi Richard La Ruina, autor "The Natural Art of Seduction". – To powstrzyma Cię od przestępowania z nogi na nogę, które sprawia, że wyglądasz na niezbyt pewnego siebie". Taka postawa spowoduje też, że będziesz optycznie zajmował więcej miejsca w przestrzeni.

3. Szybko się ruszaj

Daj się zauważyć, rozlewając swojego drinka. Badacze z Centrum Studiów nad Mową Niewerbalną w Waszyngtonie udowodnili, że najlepszą metodą na zwrócenie uwagi otoczenia są gwałtowne ruchy. Tak więc partactwo i ratowanie swojego kieliszka zagwarantują pożądany efekt.

4. Uśmiechaj się powoli

Zgodnie z badaniami Cardiff University powoli "rozkwitający" uśmiech jest postrzegany jako bardziej autentyczny i sexy niż szybki "wyszczerz" od ucha do ucha. Taki przemyślany uśmiech wskazuje, że już wcześniej zauważyłeś i doceniłeś jej wdzięki, zanim wyraziłeś swoje uznanie.

5. Zachęć ją

"Trzymaj swojego drinka przy boku – mówi La Ruina. – Przy piersi wygląda zbyt defensywnie". Stań też minimalnie na uboczu. "Odgrodzenie się od swoich przyjaciół sprawia, że wyglądasz na bardziej dostępnego dla niej" – twierdzi dr Buffington.

6. Patrz jej w oczy

Badania uniwersytetu w Harvardzie dowiodły, że wydasz się kobiecie bardziej atrakcyjny, jeśli będziesz jej patrzył w oczy przez 60% czasu spędzonego razem. To wywołuje w organizmie powódź fenyloetylaminy, odpowiedzialnej za zauroczenie i miłość.

7. Słuchaj uważnie

Przechyl głowę w prawo. Naukowcy z uniwersytetu w Ruhr (Niemcy) odkryli, że dzięki temu wyglądasz na bardziej opiekuńczego. Unieś jedno ramię i przechyl głowę w tym samym kierunku, a sprawisz wrażenie prawdziwie zainteresowanego tym, co mówi.

8. Kontroluj nerwowe ruchy

"Wiercenie się sprawia, że wyglądasz na podenerwowanego, a to nie jest atrakcyjne – mówi La Ruina. – Trzymaj ręce przy sobie, a kciuki między palcami wskazującymi i środkowymi, by zlikwidować potrzebę przebierania rękami".

pupa, kobieca pupa, tyłek, pośladki fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

5 seksownych męskich cech

1. Opiekuńczość

Kobiety mają słabość do facetów, którzy potrafią zająć się dziećmi. To sygnał, że jesteś dobrym materiałem na męża i ojca.

2. Decyzyjność

Miej plan, zamiast pytać ją: "Na co masz dziś ochotę?". Seksowny facet nie obciąża partnerki koniecznością decydowania o wszystkim za niego.

3. Talent kulinarny

Opanuj do perfekcji trzy męskie potrawy: stek, szaszłyki i naleśniki. Dlaczego akurat te dania? W trakcie ich przyrządzania możesz wykazać się zręcznością. A zręczne dłonie w kuchni sprawdzą się i w sypialni…

4. Gest

Zachowania altruistyczne są cenione bardziej niż jakakolwiek inna cecha. Zaopiekuj się psiakami w schronisku, działaj w wolontariacie, zostań honorowym dawcą krwi lub/i szpiku (zajrzyj na www.krewniacy.pl).

5. Oryginalność

 Wyjątkowe umiejętności podnoszą Twoją wartość. Wystarczy zapisać się na kurs suahili, hodować orchidee, a przede wszystkim umieć o tym ciekawie opowiadać.

seks, kobiety fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

5 rzeczy, które podnoszą temperaturę w łóżku 

1. Kolor - czerwony

Czerwony ogłupia – mężczyźni gotowi są wydać więcej pieniędzy na randce z "Lady in Red". Zjawisko to działa także w drugą stronę – mężczyźni w czerwonych krawatach wydają się bardziej dominujący, a tym samym atrakcyjniejsi seksualnie.

2. Buty – szpilki

Kobiety na szpilkach są seksowniejsze, bo chodzenie w nich wzmacnia mięśnie, które biorą u kobiet udział w akcie seksualnym – mówią badacze.

3. Wiek – po 30.

Najwięcej seksu uprawiają kobiety między 30. a 40. rokiem życia – panie w tym wieku wiedzą, czego chcą, i nie boją się otwarcie po to sięgać.

4. Pora – po meczu

Po wygranym meczu Twojej ulubionej drużyny piłkarskiej będziesz ogierem w łóżku. Prawdopodobnie działa tu syndrom pławienia się w cudzej chwale: "Moja drużyna rządzi! Jestem Supermanem!".

5. Studia? – Tak!

Z badań prof. Zbigniewa Izdebskiego wynika, że im wyższe wykształcenie, tym lepszy seks.

seksowna kobieta coka 2015/shutterstock
fot. coka 2015/shutterstock

4 teksty na podryw

(rekomendowane przez wiodących "artystów podrywania". Wszystkie zostały ocenione p 4 rzez naszą redakcyjną psycholog)

1. Szybka piłka

"Hej, przepraszam, że zaczepiam, ale potrzebuję damskiej opinii w pewnej sprawie… Ale musi być naprawdę szybka, bo wiecie, chodzi o zakład".

Ocena naszej ekspertki: "Efekt szybkości może zadziałać. Jest pilna sprawa do załatwienia, ktoś potrzebuje naszej pomocy – dla wielu kobiet stanowi to wyzwanie".

2. Prowokująca

"Czytałem w jednym z tych waszych magazynów, że wy, kobiety, częściej zdradzacie i oszukujecie. A co ty o tym myślisz?".

Ocena naszej ekspertki: "Może trochę ją zaskoczysz, ale dodaj do tego zuchwały uśmiech i już ożywiona dyskusja rozpoczęta. Prowokacja jest OK, bo wywołuje emocje. A o to przecież chodzi".

3. Wciągająca

"Mam taki problem: mój przyjaciel wyjechał w sprawach służbowych i dał mi 300 złotych na kupno prezentu dla jego dziewczyny. Masz może jakiś pomysł?".

Ocena naszej ekspertki: "Wrażliwy mężczyzna, który stara się pomóc koledze. Nie ma kobiety, której nie włączy się od razu gen opiekuńczości. Podstępne, ale działa".

4. Desperacka

"Przepraszam. Widziałem cię, jak przechodzisz. Wiedziałem, że jeśli nie podejdę i nie powiem ci »Cześć«, później będę żałował. Mam na imię…".

Ocena naszej ekspertki: "Może to i trochę desperackie, ale zarówno Twoja odwaga, jak i wizja bezpowrotnie utraconej szansy zrobi wrażenie". 

ZOBACZ TEŻ: Najlepsze miejsca na podryw

Zobacz również:
REKLAMA