20 rzeczy, o których filozofom się nie śniło, ale jej owszem

...i chciałaby, abyś to wiedział, tylko Ci nie może powiedzieć, bo się obrazisz, nadąsasz albo co tam innego. Bo w fajnym związku mężczyzna z taką wiedzą jest skarbem. Więc podzieliła się nią z nami. A od facetów z zaprzyjaźnionego magazynu może jakoś to przejdzie. No, to ciach – miejmy to już za sobą.

seksowna dziewczyna fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Mówienie "Kocham Cię" tuż przed, w trakcie i zaraz po seksie nie liczy się.

2. Tylko gwiazdy rocka i Harleyowcy mogą nosić skórzane spodnie.

3. Kiedy ona ma erotyczne fantazje, nie zawsze w nich jesteś obecny. Ale w większości – tak.

4. Trzymanie jej za rękę na ulicy nie uwłacza męskiej godności.

5. Codzienny prysznic też nie.

6. „Dobrze” to nie jest wystarczająca odpowiedź na jej pytanie, jak wygląda w nowej sukience.

7. Zrobiłeś coś naprawdę głupiego, ale wygląda na to, że ona Ci odpuściła i zapomniała. No więc nie do końca.

8. Nawet najgrzeczniejsze dziewczynki lubią czasem niegrzecznie się bawić. Nie marnuj tych okazji.

9. W tych kretyńskich klapkach i w skarpetkach wyglądasz jak konserwator stoczni rzecznej w Młocinach.

10. Czasem mógłbyś zrobić coś, co – jak Ci się wydaje – zawsze samo się robi. No wiesz – obiad, pranie, płacenie za gaz, prasowanie, zmywanie naczyń i takie tam niegodne faceta duperele.

11. Nie mów nigdy więcej „nie wiedziałem, co Ci kupić w prezencie”, bo nawet bałwan wie, że buty Manolo Blahnika lub biżuteria doskonale spełniają taką rolę. Zawsze.

12. Poproś ją o opinię w jakiejś istotnej sprawie i nie przestawaj słuchać po minucie.

13. Facet z dzieckiem na ręku wygląda męsko i sexy.

14. To miło, że podnosisz głośno zalety jej osobowości, ale mógłbyś częściej mówić, że ma fantastyczne nogi i świetnie wygląda.

15. Zadzwoń czasem bez konkretnego powodu, tylko po to, by powiedzieć, że tęsknisz za nią lub chciałeś usłyszeć jej głos.

16. Przestań, do cholery, bez przerwy ją strofować, pouczać, dyrygować, tłumaczyć, wyjaśniać, opieprzać, czyli – mówiąc krótko – zakładać mendę. Ona jest już duża i świetnie da sobie radę bez Twojego mędrkowania.

17. Miłe niespodzianki – mały bukiecik, jakiś drobiazg, niezapowiedziany wypad na kolację,bilety na fajny koncert – podwyższają temperaturę związku i zawsze się sprawdzają.

18. Nie przeszkadza mi Twoje oglądanie meczów, ale czy naprawdę wspólne obejrzenie filmów "Pokój z widokiem" lub "Wichrowe wzgórza" i wzruszenie się miłosną historią przekracza Twoje możliwości?

19. Nigdy, ale to przenigdy, nie mów, że tylko Twoja matka potrafi zrobić prawdziwy obiad,a już jej gołąbki to ho, ho. Nawet jeżeli jest w tym trochę prawdy.

20. Twoje, według Ciebie, niezobowiązujące spotkania, SMS-y i maile z byłymi narzeczonymi są wkurzające i, prędzej czy później, skończą się wielką awanturą.

Zobacz również:
REKLAMA