15 sprawdzonych sposobów na pierwszą randkę

Pierwsza randka to większy stres niż egzamin. Nie tylko dla Ciebie, dla niej też. Facet niepewny i zestresowany często robi z siebie kompletnego idiotę. A tu poprawek się nie przewiduje. Wykorzystaj więc fakt, że egzaminatorka jest do Ciebie przychylnie nastawiona.

pierwsza randka fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

1. Jeżeli zdecydujesz się na knajpę, wybierz taką, w której dobrze się czujesz. Jeżeli jest to bar „Pod Wielkim Cycem”, wybierz inną.

2. Nie pytaj jej, jaką lubi muzykę. Poprzednich 25 facetów też ją o to pytało. Jesteś 26.

3. Wyłącz tę cholerną komórkę!

4. Nawet jeśli doskonale wie, że jest bardzo ładna, na pewno chciałaby usłyszeć to także od Ciebie.

5. Trzymaj łapy przy sobie. Przynajmniej przez pierwszą godzinę.

6. Gdy zadajesz pytanie, wysłuchaj odpowiedzi. Nieudawane zainteresowanie jej opinią działa mocniej niż afrodyzjak.

7. Nie opowiadaj całego swojego życia, nawet jeżeli jest jednym wielkim pasmem sukcesów.

8. Oszczędź jej skarg na złe kobiety, na które dotychczas trafiałeś.

9. Rozśmiesz ją, najlepiej prawdziwą historią, w której wypadłeś nieco gapowato. One lubią tych, którzy potrafią się śmiać z siebie.

10. Proste pytanie, czy nie jest jej zbyt zimno lub gorąco, jest dowodem opiekuńczości, która zawsze robi dobre wrażenie.

11. Namawiaj ją na deser – to dla niej sygnał, że jej przyjemność jest dla Ciebie ważniejsza niż wszystkie dietetyczne reżimy.

12. Zadzwoń do niej po zakończeniu spotkania i powiedz, że już dawno nie spędziłeś tak wspaniale czasu. W ubraniu.

13. Wiadomo, że alkohol rozluźnia i pomaga przełamać pierwsze lody. Jednak nie roztapiasz bieguna północnego, więc spokojnie możesz wypić mniej niż wiadro.

14. Odwieź ją lub odprowadź do domu i nie rób Rejtana na schodach, jeżeli nie zaprosi Cię do środka. Po prostu umów się na jutro.

15. Bądź naturalny i nie popisuj się. Już sam fakt, że siedzisz naprzeciwko niej i flirtujesz stawia Cię w lepszej sytuacji od tysięcy facetów, którzy w tym czasie oglądają telezakupy.

Zobacz również:
REKLAMA