[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Czy warto powiększyć penisa i inne pytania do urologa [wideo]

Czy warto powiększyć penisa? Co zrobić, gdy ktoś kopnie Cię w jądra? Jak się chronić przed rakiem prostaty? Te pytania mężczyźni zwykle zadają sobie w samotności, ewentualnie w polu wyszukiwania google. My zadaliśmy kilka takich krępujących pytań wybitnym polskim urologom.

Gdybyś usłyszał ich podczas próby, nigdy w życiu nie domyśliłbyś się, że te ostre gitarowe riffy to produkcja trzech profesorów medycyny, a dokładniej trzech wybitnych urologów - prof. Piotra Chłosty, prof. Marcina Słojewskiego i prof. Tomasza Szydełko - którzy razem z dwoma zawodowymi muzykami stworzyli zespół EndoPower. 

22 września wybraliśmy się na Festiwal KultUro, gdzie udało nam się złapać profesorów między próbą a żywiołowym występem na scenie, i zadać kilkanaście pytań nurtujących nas i naszych Czytelników. 

Posłuchaj, co mają do powiedzenia faceci, którzy od lat zawodowo zajmują się naprawianiem błędów natury i pochopnych decyzji nierozważnych pacjentów. Czasami muszą też pomagać tym, którzy zwlekali zbyt długo z wizytą. Zbyt długo łudzili się, że "samo przejdzie", albo że "to nic poważnego". Niestety, często wcale samo nie przechodzi i jest jak najbardziej poważne. Ba, śmiertelnie poważne. 

Popatrz na tych lekarzy z powołania. To nie są nieprzystępni władcy życia i śmierci. To normalni faceci, którzy naprawdę wiedzą, jak pomóc. Nie ma się co wstydzić. Widzieli już tak wiele, że szanse, że czymś ich zaskoczysz, są minimalne. A szanse, że uratują Ci życie, gdy będziesz w potrzebie - ogromne. Zaprzyjaźnij się ze swoim urologiem.

REKLAMA

REKLAMA

Z poniższej listy pytań wybierz te, które Cię interesują. Kliknij, a zobaczysz, co na ten temat ma do powiedzenia specjalista. 

1. Mam 25 lat. Czy grozi mi rak prostaty?

2. Co mogę zrobić dziś, żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka prostaty w przyszłości?

3. Czy można powiększyć penisa? Czy Warto to robić?

4. Kiedy warto zacząć badać sobie prostatę? Czy testy PSA mają sens?

5. Dlaczego warto badać prostatę?

6. Mam wodniaka jądra. Czy mogę mieć problem ze spłodzeniem dziecka?

7. Czy urolog to męski odpowiednik ginekologa?

8. Czy można sobie złamać prącie?

9. Sikam na czerwono. Czy to niebezpieczny objaw?

10. Po wytrysku nadal mam wzwód. To normalne?

11. Po dłuższej jeździe na rowerze drętwieje mi krocze. Czy to groźne?

12. Kumpel kopnął mnie w jądra. Czy skakanie na piętach ma sens?

13. Dostałem w klejnoty. Kiedy koniecznie iść do lekarza?

14. Jakie są objawy skręcenia jąder? Czy mogę stracić jądro?

REKLAMA

UWAG! BONUS!

Przekonaj się na własne oczy i uszy jak gra profesura. Ktoś, kto potrafi tak śmigać po strunach czy klawiszach, na pewno doskonale radzi sobie ze skalpelem. A pamiętaj, że ten skalpel w ich rękach zazwyczaj zbliża się w miejsca, w których każde ostrze powoduje ciarki. 

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij