[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Więcej testosteronu naturalnie - jeden szybki trik

Dieta i trening, oczywiście, swoją drogą. Istnieje jednak sposób, który może całkiem skutecznie podbić Twój poziom męskiego hormonu i podkręcić osiągi.

rywalizacja fot. Shutterstock
Znajdź rywala. Według badań opublikowanych w periodyku "Human Nature" to najprostsza droga, aby skutecznie podbić naturalny poziom teścia. I nie, kolega z siłki się nie nada - ten mechanizm działa, gdy mierzysz się z obcymi osobami lub... swoim wrogiem.  

Po zakończonej partyjce szachów zwycięzcom zbadano poziom testosteronu. Niektórzy zanotowali "skok" nawet o 30%. Jednocześnie naukowcy prowadzili podobne eksperymenty, dobierając do współzawodnictwa dwóch kumpli. Okazało się, że ani wygrana, ani porażka nie wpływały na poziom T żadnego z nich.

Skąd się bierze ten efekt? To jak hormonalny zastrzyk mocy po wygranej. Kiedy twój testosteron wzrasta, stymuluje on tkanki mięśniowe, poprawia się koordynacja, zdolności intelektualne i pewność siebie - to wszystko, co pomaga Ci podczas konfrontacji. Badacze spekulują, że wzrost będący reakcją na zwycięstwo może być swego rodzaju przygotowaniem organizmu na kolejnego konkurenta.

Dlaczego testosteron stoi w miejscu, gdy pokonasz przyjaciela? "Zdobycie sojuszników i utworzenie koalicji było dobrą strategią w walce o przetrwanie" - wyjaśnia współautor badania Mark Flinn, antropolog z Uniwersytetu w Missouri.

Co z konkurencjami, powiedzmy, mniej atletycznymi? Według kolejnych badań "wygrana" w pracy (sukces Twojego projektu, zdobycie dużego kontraktu) również przyczynia się do pobudzenia produkcji teścia. Całkiem przypadkowo łączy się to z faktem, że w takich sytuacjach często biorą udział koleżanki z pracy. ("Chodzi o skupienie na sobie uwagi kobiet" - dodaje Finn.)

Finn ostatecznie studzi niestety nasz entuzjazm i twierdzi, że ten "dodatkowy" testosteron w warunkach rywalizacji to chwilowy skok i hormon ostatecznie wróci na swój standardowy poziom.

Sprawdzone sposoby na osiągnięcie jego większych ilości na stałeEl Clásico: spalenie zbędnego tłuszczu, odpowiednia dieta, trening siłowy i odpowiednia suplementacja. Tą ostatnią wzięliśmy pod lupę w najnowszym, październikowym numerze MH. Przez 2 miesiące jeden z naszych redaktorów testował na sobie specyfik (ziołowy, spokojnie), który miał podbić poziom testosteronu. Wyniki? Już 22 kioskach i salonach prasowych.

REKLAMA

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij