[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA

REKLAMA

PODZIEL SIĘOCEŃ
4.1

Więcej seksu, dłuższe życie

Regularne uprawianie seksu wydłuża facetom życie - ustalili naukowcy z Tajwanu. Kobietom, niestety, nie.

Lekarz mi cię przepisał. Zamiast lekarstw na reumatyzm i miażdżycę. (fot. © Diego Cervo 2008/shutterstock.com)
Jeżeli przynajmniej raz w tygodniu dajesz upust swoim żądzom, masz aż o 50% większe szanse, że dożyjesz osiemdziesiątki. Jak wykazały badania prowadzone przez dr. Huang-Kuang Chena z Uniwersytetu Tajwańskiego, regularny seks zmniejsza ryzyko wylewu o połowę, cukrzycy o 40% i chorób układu krążenia o 30%. Być może właśnie dlatego owdowienie przed 65. rokiem życia dramatycznie, bo aż o 70% zwiększa ryzyko śmierci, zanim dobije się do osiemdziesiątki.

U kobiet nie stwierdzono takiej zależności, można więc śmiało powiedzieć, że o ile my robimy to w trosce o zdrowie, o tyle one robią to tylko dla przyjemności. 

REKLAMA

Men's Health 09/2007

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij