[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Sposoby na energię na cały dzień

Oto patenty Jimmie Johnsona, wielokrotnego mistrza serii NASCAR, jak na pełnym gazie przebrnąć przez każdy, nawet najdłuższy dzień. 

Adrenalina fot. shutterstock.com
1. Dobrze zatankuj

Niezależnie, czy idziesz do biura czy szykujesz się do wyścigu – dobre paliwo to podstawa. Dlatego na śniadanie zaserwuj sobie dwa jajka, szklankę świeżo wyciskanego soku oraz kromkę albo dwie pełnoziarnistego chleba z masłem orzechowym. Taki zestaw będzie równomiernie uwalniał energię, dzięki czemu na dłużej pozostaniesz syty. Nie zapomnij o dobrym nawodnieniu! Butelka wody to podstawa. W dni pełne obowiązków możesz sięgnąć po izotonik.

2. Doładuj baterię

Ostre zakręty? Nie mam z nimi żadnego problemu. Zdecydowanie gorzej radzę sobie, gdy nie ma zbyt wiele światła: gdy na dworze szybko robi się ciemno albo spędzam dużo czasu w źle oświetlonych pomieszczeniach. Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest krótka sesja treningowa w środku dnia. Nie możesz sobie na to pozwolić? Trenuj przed przyjściem do pracy albo w przerwie obiadowej zrób krótkie rozciąganie. Szybko zobaczysz różnicę. 

REKLAMA
 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij