[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Rak prostaty: zapobiegaj seksem!

Nowotworów nie należy lekceważyć i im szybciej zdamy sobie z tego sprawę, tym lepiej dla nas. Na szczęście profilaktyka w przypadku raka prostaty jest naprawdę zachęcająca.

Rak prostaty, seks Czy może być przyjemniejszy sposób zapobiegania jakimkolwiek chorobom niż seks?

Plan minimum

Uprawiaj obowiązkową masturbację w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki. W weekendy – jak chcesz. Jak wyliczyli badacze z Australii, istnieje wyraźna korelacja między ilością wytrysków a ryzykiem zachorowania na nowotwór prostaty. Australijczycy przebadali kilka tysięcy mężczyzn i okazało się, że ci, którzy w okolicach 20. roku życia mieli co najmniej pięć wytrysków w ciągu tygodnia, aż o 30% rzadziej mieli kłopoty z prostatą, niż ci, którzy ejakulowali rzadziej. A zatem, do dzieła. 

Plan maksimum

To samo, co wyżej, czyli seks pięć razy w tygodniu, jednak nie samodzielny, a z kobietą. We dwoje jest równie skuteczny, a znacznie przyjemniejszy.

REKLAMA

Hydrant, czyli penis

A dokładniej –  prostata. Penis jest tu jedynie narzędziem oczyszczania. Nowotwór prostaty to jeden z najczęstszych nowotworów wśród mężczyzn. Wprawdzie atakuje zazwyczaj po pięćdziesiątce, ale wiadomo, że już dziś możesz zrobić wiele, żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania. Co więcej, jest to jeden z najprzyjemniejszych sposobów profilaktyki, o których w ogóle kiedykolwiek słyszeliśmy. Możesz sobie wyciąć ten tekst, zalaminować i pokazywać na żądanie.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij