[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Prysznic: 5 zagrożeń czyhających za zasłonką

Pamiętasz sceny z horrorów, gdy za zasłonką prysznicową morderca czaił się na seksowne aktorki? Bałeś się? Słusznie. Prysznic to wcale nie jest najbezpieczniejsze miejsce na Ziemi.

słuchawka prysznica fot. Shutterstock
Prysznic jest lepszy od kąpieli w wannie, bo nie wysusza tak skóry, bo zajmuje mniej czasu, bo zużywasz mniej wody i jeszcze z kilku innych powodów. Ale ma też swoje minusy.

Oto 5 rzeczy, których lepiej unikać pod prysznicem. I wcale nie mamy tu na myśli ryzyka związanego z upuszczonym mydłem. 

Mgiełka

Nie rozpylaj wody. Badania wykazały, że 1/3 słuchawek prysznicowych jest skażona groźnymi bakteriami. Szczególnie niebezpieczne są słuchawki rozpylające wodę w mgiełkę, bo taką mgiełkę łatwo wciągnąć do płuc. Razem z bakteriami.  

Seks

Stosunek pod prysznicem tak naprawdę jest fajny tylko w filmach. W realu jest ciasno, ślisko i niewygodnie. Pieszczoty tak, seks francuski - jasne. Ale na całego idźcie gdzieś, gdzie jest więcej miejsca. 

Wieczór

Jeśli chcesz się wyspać, nie kąp się tuż przed snem, bo zaburzysz układ termoregulacji i możesz mieć trudności z zaśnięciem. Nie lubisz porannego prysznica? Wykąp się co najmniej godzinę przed snem. 

Pioruny

Gdy na zewnątrz szaleje burza, lepiej się trzymaj z dala od wody. Woda świetnie przewodzi prąd. Lepiej też nie siadać w pobliżu instalacji elektrycznej.  

Ślisko

Nie wchodź pod prysznic, jeśli nie ma w nim maty antypoślizgowej. Poślizgnięcia w łazience to jedna z najczęstszych przyczyn poważnych wypadków domowych. Bywa, że śmiertelnych.  

MH Rada

Raz na miesiąc odkręć słuchawkę prysznicową i zostaw na noc w misce z octem. Pozbędziesz się kamienia i większości patogenów. 

MH 07/2016

REKLAMA

Produkty z kategorii: słuchawki nauszne znajdziesz w sekcji MH Zakupy: słuchawki nauszne bluetooth

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij