[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Podwozie mężczyzny: instrukcja obsługi

Witamy w wielkiej rodzinie właścicieli penisów. Korzystając z motoryzacyjnych analogii, przekażemy Ci całą wiedzę, jaką musisz mieć o swojej bezcennej maszynerii. Dzięki tej szczegółowej instrukcji przez długie lata będziesz cieszył się bezawaryjną eksploatacją swego egzemplarza.
Cud inżynierii, którym dysponujesz, wymaga tankowania tylko wysokooktanowego paliwa z niską zawartością tłuszczu i dużą ilością błonnika. (fot. Aspect3D 2011/shutterstock.com)
Paliwo

Cud inżynierii, którym dysponujesz, został zaprojektowany z myślą o paliwie najwyższej jakości. Gorsze paliwo może być przyczyną powstawania złogów cholesterolowych w żyłach i tętnicach, które ograniczają przepływ krwi, co z kolei powoduje zaburzenia erekcji. Producent zaleca paliwo, które zawiera mniej niż 30% tłuszczu i sporo błonnika. Taka dieta poważnie zmniejsza ryzyko awarii układu zasilania krwią.

Pielęgnacja

Regularne ćwiczenia fizyczne zapewniają bezawaryjną eksploatację ciała i zdecydowanie lepszy wygląd, dzięki czemu dłużej zachowuje ono swoją wartość. Na przykład faceci, którzy zerwali z siedzącym trybem życia i zaczęli uprawiać sport, twierdzą, że po rozpoczęciu ćwiczeń uprawiają seks o 30% częściej i 50% częściej masturbują się. Ćwiczenia nie tyko przygotowują Cię kondycyjnie do wyzwań seksualnych, ale też stanowią doskonałe przygotowanie psychiczne, ponieważ jeśli wiesz, że wyglądasz lepiej, czujesz się bardziej seksy.

Tuning

W trakcie stosunku ogromną rolę odgrywają mięśnie brzucha. Warto więc je wytrenować. Doskonałym ćwiczeniem są brzuszki, a najlepiej "półbrzuszki": połóż się na plecach z rękoma skrzyżowanymi na piersiach i unoś tułów na wysokość ok. 20 cm nad podłogę, przyciągając jednocześnie brodę do piersi. Wytrzymaj tak chwilę i powtarzaj tyle razy, ile zdołasz.

Stłuczki

Jedna trzecia urazów penisa zdarza się w trakcie stosunku. Najczęściej są one spowodowane nagłymi zmianami pozycji albo niezręcznymi próbami "zaparkowania", kiedy partnerka jest akurat na górze. Pęknięcie tkanek wewnątrz sztywnego penisa jest czasami słyszalne, a zawsze bardzo bolesne. Takie przypadki zdarzają się najczęściej wówczas, gdy musimy operować na bardzo ograniczonej przestrzeni, np. między kierownicą a fotelem kierowcy. Aby ochronić siebie i pasażerkę przed nieprzyjemnymi skutkami takich zapasów, zawsze włączaj kierunkowskaz przed zmianą pozycji.

REKLAMA

Zderzaki

Twoja maszyna nie została wyposażona w naturalne zderzaki, dlatego warto zadbać o nie we własnym zakresie. Ochraniacze na genitalia przydają się zwłaszcza w czasie uprawiania sportów, szczególnie tych kontaktowych, jak boks czy karate.

Opony zimowe i letnie

Ze względów bezpieczeństwa, warto zawsze mieć pod ręką zapasowe kondomy. Wprawdzie nawet najlepsze prezerwatywy nie zapewniają pełnej ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, jednak, prawidłowo używane, znacznie ograniczają ryzyko zakażenia. Badania przeprowadzone wśród prostytutek z domów schadzek w Newadzie wykazały, że na 41 tysięcy kondomów pękło tylko 49, co stanowi 0,12%. 0,25% prezerwatyw zsunęło się w trakcie stosunku.

Kilka uwag o kondomach

1. Używaj tyko prezerwatyw w szczelnie zamkniętych opakowaniach, z aktualną datą ważności. Przy otwieraniu opakowania uważaj z paznokciami - łatwo jest rozedrzeć cieniutką gumkę w środku. Nigdy nie otwieraj opakowania zębami ani o ćwieki na obroży partnerki.

2. Wyciśnij powietrze z kapturka na końcu prezerwatywy i odwiń ją na sztywnego penisa tuż przed penetracją lub seksem oralnym.

3. Korzystaj tylko z lubrykantów na bazie wody, np. Feminium, Top Gel Durexa, K-Y Jelly firmy Johnson & Johnson. Wszelkiego rodzaju tłuste kremy i nawilżacze, np. wazelina, mogą uszkodzić lateksowe ścianki prezerwatywy.

Konserwacja

Twoje genitalia to model ulepszany od tysięcy lat. Zanim zjechały z taśmy montażowej, dołożono wszelkich starań, by zapewnić im doskonałe funkcjonowanie. Jeżeli jednak zależy Ci na ich bezawaryjnym działaniu, musisz je regularnie konserwować.

Codziennie. Należy pamiętać o odsunięciu napletka i usunięciu gromadzącej się pod nim białawej substancji, czyli mastki.

Co najmniej raz na tydzień. Uprawianie seksu to najlepsza konserwacja genitaliów. Regularne przepłukiwanie systemu odżywczą krwią i tlenem zapewnia optymalne warunki do produkcji plemników, zmniejsza ryzyko problemów z prostatą i zwiększa ogólne osiągi. Jeżeli nie możesz liczyć na autoryzowany serwis, warto rozważyć samoobsługę.

1 ... 2 3 4 ... 6
STRONA 3 z 6

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij