[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Piwo a stres w pracy, czyli chlapnij sobie przed deadline'em

Pij piwo, będziesz... zrelaksowany. I to nawet przed ważnym i stresującym wydarzeniem zawodowym. 

Piwo a stres Dobroczynne skutki piwa nie są związane z zawartością alkoholu. Nawet bezalkoholowe pomoże Ci uładzić zszargane nerwy.
Po długim dniu spędzonym na uspokajaniu zdenerwowanych klientów i próbach sprostania nierealistycznym oczekiwaniom szefostwa, odechciewa Ci się żyć. Partnerka proponuje jakieś rozrywki, a w Twoich uszach brzmi to jak kolejne trudne zadanie do wykonania.

Gdyby tylko istniał magiczny eliksir, który wyciszyłby mętlik w Twojej głowie, to zamówiłbyś skrzynkę. Zaraz, zaraz – okazuje się, że najnowsze badania przynoszą interesujące każdego faceta rezultaty. Nie chodzi nam o herbatę z rumianku ani melisy, tylko o nasze poczciwe piwo.

REKLAMA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 10 powodów, dla których warto pić piwo

Jeżeli sądzisz, że kufel piwa jako lek na skołatane nerwy to nie jest żaden nowy koncept, to spieszymy Cię poinformować, że dobroczynne skutki piwa nie są związane z zawartością alkoholu. Podczas badań przeprowadzonych przez uniwersytet w Estremadurze (Hiszpania) uczestnicy mieli za zadanie co wieczór przez dwa tygodnie wypijać 330 ml bezalkoholowego piwa.

W rezultacie tego eksperymentu badani odnotowali znaczące obniżenie niepokoju, a także poprawę jakości snu. Naukowcy wykazali, że chmiel w piwie podnosi poziom neuroprzekaźnika o nazwie GABA (kwas gama-aminomasłowy), którego niedobór sprawia, że czujesz się przemęczony i zdenerwowany.

Podniesienie jego poziomu odpręża, a jednocześnie poprawia koncentrację, w pewnym stopniu „wyłączając” chaos w głowie. Jako przegryzkę do piwa proponujemy orzeszki, zwłaszcza orzechy nerkowca: zawierają one wysoki poziom magnezu, który również działa kojąco na skołatane nerwy pracownika korporacji. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij