REKLAMA

O jeden ząbek za daleko...

...czyli 8 najgorszych rzeczy, które facet może zrobić swojemu penisowi. Jeśli nie chcesz, aby Twojemu najlepszemu kumplowi kiedykolwiek stała się krzywda, poznaj kilka rad, jak obchodzić się z nim z należytą troską i uniknąć bolesnych kłopotów.
Lego (Rodale Images)
Twój najlepszy przyjaciel często zgrywa twardziela, ale w głębi duszy to naprawdę wrażliwy gość... (fot. Lego)
Jeżeli pomimo naszych ostrzeżeń masz ochotę na eksperymenty, pamiętaj, że nie ma ostrych dyżurów na urologii.

Błąd nr 8, czyli kontrolowanie ryzyka

Zakładamy, że o chorobach przenoszonych drogą płciową wiesz wystarczająco dużo, aby unikać przypadkowego seksu bez prezerwatywy. Tak trzymaj i nie odpuszczaj. Jednak oprócz wszystkich wirusów tego świata czyhają na nas nieprzewidziane przypadki i właśnie je należy wykluczyć.

Nigdy nie zgadzaj się na seks oralny w jadącym samochodzie - ani wtedy, gdy jesteś pasażerem, ani tym bardziej gdy siedzisz za kółkiem. Byle głupia stłuczka spowoduje, że ona odruchowo zaciśnie zęby i odgryzie Ci ptaka.

REKLAMA

Pamiętaj, że jesteś posiadaczem jedynego i niepowtarzalnego arcydzieła natury - tylko od Ciebie zależy, czy będziesz pokazywał go z dumą, czy zostaniesz bohaterem, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, legendy ostrych dyżurów.

Penis w rekordach Darwina

Czyli zbiór prawdziwych historii z dziejów głupoty ludzkiej - notują wiele przypadków bezceremonialnego traktowania penisów przez właścicieli.

  • W 1999 r. nowozelandzki programista komputerowy założył się z kolegami o 500 nowozelandzkich dolarów, że podpali swój organ, oblewając go wcześniej gazem z zapalniczki. Wygrał zakład. Na szczęście, po dwóch tygodniach penis wrócił do dawnej formy.
  • W 2000 r. w Australii właściciel sklepu z antykami został znaleziony nieprzytomny w swoim warsztacie. Okazało się, że próbując samodzielnie wykonać sobie piercing na napletku, niechcący uderzył kilogramowym młotkiem prosto w swojego członka.
  • W 2002 r. w USA pewien mężczyzna, biorąc prysznic zauważył, że do łazienki wbiegł jego ulubiony pies. Nasz bohater nie mając nic lepszego pod ręką, zaczął bawić się z psem własnym penisem. Rozochocony zwierzak chwycił go bardzo mocno zębami i nie chciał puścić. Mężczyzna oraz jego męskość zostali odratowani przez chirurgów, ale bolesne wspomnienia pozostały na długo.
  • W 2008 r. 41-letni mieszkaniec Hong-Kongu w środku nocy odkrył, że dziury w siedzeniu stalowej parkowej ławki może wykorzystać dla dostarczenia sobie seksualnej przyjemności. Ta nietypowa sesja masturbacji zakończyła się tym, że męskość pechowca utknęła w jednym z otworów i za nic nie dała się z niego wyciągnąć. Wezwani na pomoc lekarze próbowali oswobodzić go na miejscu, ale bez powodzenia. Strażacy musieli więc odciąć całą ławkę, by przetransportować ją do szpitala wraz z leżącym na niej na brzuchu, obolałym i spanikowanym mężczyzną. Cztery godziny później operacja uwalniania szczęśliwie dobiegła końca.

Więcej na www.darwinawards.com.

MH 01/2004

1 ... 2 3 4
STRONA 4 z 4

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA