REKLAMA

O jeden ząbek za daleko...

...czyli 8 najgorszych rzeczy, które facet może zrobić swojemu penisowi. Jeśli nie chcesz, aby Twojemu najlepszemu kumplowi kiedykolwiek stała się krzywda, poznaj kilka rad, jak obchodzić się z nim z należytą troską i uniknąć bolesnych kłopotów.
Lego (Rodale Images)
Twój najlepszy przyjaciel często zgrywa twardziela, ale w głębi duszy to naprawdę wrażliwy gość... (fot. Lego)
Członek uderza z dużą siłą w kość łonową partnerki, robi się bordowy i puchnie jak bania - sakramencki ból, jaki z tym się wiąże, nie pozwoli Ci przegapić tego momentu. Aby uchronić was obu przed taką niespodzianką, musisz namówić partnerkę, aby zrezygnowała ze zbyt wysokiego unoszenia bioder i szaleńczej jazdy. To nie jest rollercoaster.

Bądź też ostrożny podczas zmiany pozycji: lepiej będzie dla was obojga, jeśli wasze ciała rozdzielą się na moment podczas potrójnego salta z rozgwiazdą. Zapomnij także o domowej rekonwalescencji - nie zwlekaj z wizytą u lekarza, bo kontuzja sama się nie wygoi.

REKLAMA

Błąd nr 6, czyli na łonie natury

Praktyka pokazuje, że stuprocentowy mieszczuch na łonie natury sam się prosi o kłopoty. Tym bardziej że ma ambicję przejścia na ty z naturą natychmiast, bez zbędnych ceregieli i kompromisów. Jak kochać się - to w sianie, jak opalać - to nago, jak kąpać - to w przerębli.

Doktor Tomasz Kołodziej, adiunkt Kliniki Dermatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu jest nieco sceptyczny: "Penis bardzo rzadko jest wystawiany bezpośrednio na działanie promieni słonecznych, więc łatwo przesadzić z opalaniem i spowodować oparzenie. Co gorsza, pod wpływem promieni ultrafioletowych (które działają także w solarium) naskórek na penisie może stać się nieco twardszy i tym samym mniej wrażliwy na bodźce".

Smaruj penisa kremem do opalania z wysokim faktorem - powyżej 60. Także trawa lub siano mogą wywoływać u niektórych bardzo silną reakcję alergiczną i swędzącą wysypkę między nogami. Zastanów się dwa razy, zanim postanowisz zostać Tarzanem.

Błąd nr 7, czyli przedłużanie męskości

Jeżeli marzysz o karierze w pornobiznesie, wystarczy kilka tysięcy złotych, aby Twój sprzęt nabrał poważniejszych rozmiarów. Jednak prawdziwy koszt za te dwa dodatkowe centymetry (maksymalne wydłużenie nie przekracza 2,5 cm) odbije się nie na Twojej kieszeni, lecz na życiu erotycznym.

"Zabieg przedłużenia penisa polega na podcięciu więzadeł w dole brzucha. Niestety, wpływa to negatywnie na erekcję, gdyż członek twardnieje, ale prawie się nie unosi - utrudnia to penetrację i zwiększa ryzyko kontuzji podczas współżycia" - mówi dr Jakub Kratochwil.

Zdaniem specjalistów, można rozważać zasadność takiego zabiegu, jeżeli długość penisa we wzwodzie nie przekracza 7 cm. Jeśli możesz swobodnie współżyć i oddawać mocz - nawet o tym nie myśl!

1 ... 2 3 4
STRONA 3 z 4

Komentarze

 (5)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA