[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Męska twarz: misja szybka regeneracja

Szara, zmęczona skóra, worki pod oczami, wrastające włoski po goleniu i pryszcze? 14 dni - tyle czasu potrzebuje Twoja skóra, żeby się dogłębnie zregenerować. Stosuj te patenty dwa razy w tygodniu, a sprawisz, że wkrótce będzie jak nowa.

męska twarz fot. Goodluz, 2014, shutterstock.com
1. Wejdź wgłąb skóry

Masz czas. Dokładne oczyszczanie twarzy najlepiej zacząć w czasie ciepłej kąpieli w wannie. Pory skóry pod wpływem ciepła i pary wodnej otwierają się, dzięki czemu łatwiej usunąć toksyny. Umyj twarz żelem do twarzy.

Nie masz czasu. Weź prysznic, a potem połóż na twarzy na kilka chwil ręcznik zwilżony gorącą wodą. Minuta powinna wystarczyć. Wmasuj w skórę żel do mycia twarzy, opłucz i wytrzyj suchym ręcznikiem. 

REKLAMA

2. Usuń stary naskórek

Masz czas. Idź do drogerii i kup peeling. Złuszcza martwe warstwy naskórka i odblokowuje pory. Zapobiega również wrastaniu włosków po goleniu. Jeżeli masz stany zapalne, nie używaj peelingu ziarnistego, tylko enzymatyczny, który nie ściera, lecz rozpuszcza naskórek.

Nie masz czasu. Łyżkę najzwyklejszych płatków owianych namocz w kilku łyżkach ciepłej wody i tą papką myj twarz przez około 2 minuty. 

3. Akcja nawilżanie

Masz czas. Nałóż swój krem nawilżający na twarz, omijając okolice oczu. Nałóż go więcej niż zwykle. Potem delikatnie masuj twarz, wykonując ruchy od środka twarzy na zewnątrz.

Nie masz czasu. Nałóż krem nawilżający lub balsam i wklepuj go w twarz tak długo, aż skóra całkowicie go wchłonie. Przy okazji poprawisz krążenie krwi i skóra będzie lepiej dotleniona.

4. Poranek bez cienia

Masz czas. Cienie i opuchnięcia pod oczami to najczęściej skutek niewłaściwej cyrkulacji krwi i limfy. Nakładając krem pod oczy, wykonaj parę ruchów wokół oka od zewnętrznych kącików oka do wewnętrznych – to poprawi krążenie.

Nie masz czasu. Kup sobie krem pod oczy w specjalnym rollerze z metalową kulką. Kulka schładza i masuje.

MH 03/2013

Produkty z kategorii: twarz znajdziesz w sekcji MH Zakupy: kosmetyki do twarzy

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij