[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.3

Leki i suplementy dla faceta: 5 skutecznych

Rynek suplementów i wspomagaczy to El Dorado dla oszustów i naciągaczy. Z pomocą MH możesz sprawdzić, które specyfiki działają naprawdę.

Leki i suplementy Na rynku suplementów i wspomagaczy bardzo łatwo kupić lipne produkty.

Klasyfikacja substancji wg MH:

  • Klasa A Dla sportowców
  • Klasa B Medyczny kamień milowy
  • Klasa C Dla mózgowców
  • Klasa X Lek przyszłości

1. PrEP

Ten tajemniczy skrót to nazwa tzw. profilaktyki przedekspozycyjnej – tabletek przeciwwirusowych, zażywanych, aby uniknąć zakażenia HIV. Kilkuletnie badania w USA wykazały, że ta metoda skutecznie chroni osoby z grup podwyższonego ryzyka. W Polsce lek (Truvada) jest dostępny, ale tylko dla osób już zakażonych.

Klasa B

REKLAMA

2. Modafinil

Popularny wśród hipsterów (oraz, jak głoszą plotki, wśród polityków) smartdrug w zasadzie służy do leczenia narkolepsji. Badanie na Oxford University potwierdziło, że rzeczywiście zwiększa wydajność mózgu. W Polsce trudno dostępny.

Klasa C

3. Taltz

Łuszczyca, swędzące czerwone plamy na całym ciele to nie tylko kwestia estetyki, to poważna choroba. Zastrzyk tego nowego leku wyraźnie zmniejsza dolegliwości. W kwietniu 2016 Komisja Europejska dopuściła stosowanie tej nowej substancji.

Klasa B

REKLAMA

4. Glicyna

Zażyta przed snem poprawia jego jakość, ułatwia budowanie mięśni i przyspiesza regenerację. Wg sklepu Myprotein w zeszłym roku sprzedaż glicyny wzrosła pięciokrotnie. Dobre wieści szybko się rozchodzą.

Klasa A

5. Optygen

Głównymi składnikami tego poprawiacza osiągów są ekstrakt z korzenia różeńca górskiego i grzybni maczużnika chińskiego. Przyspiesza transport tlenu i ułatwia usuwanie mleczanów. Badanie South Dakota wykazało,

Klasa A 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij