[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Kac: jak wyglądasz po nocnej imprezie

Cieszymy się, że imprezka była udana. Ty jednak będziesz cieszył się mniej, gdy tylko otworzysz oczy i stwierdzisz, że jednak musisz żyć dalej. 

Kac, skutki picia alkoholu
Śmierdzące włosy

Włosy błyskawicznie chłoną zapachy, zwłaszcza papierosów, a pianki i żele do stylizacji szybciej chwytają brud. Osłabiają też cebulki włosowe, co przyspiesza wypadanie włosów.

REKLAMA

Szorstka skóra

Sucha, szorstka skóra to jeden ze skutków odwodnienia wywołanego przez nadmiar alkoholu. Twarz jest mało napięta i matowa, a w dotyku przypomina papier ścierny. Co ważne – nie wchłania dobrze produktów pielęgnacyjnych.

Czerwone oczy

 Zastały podrażnione przez kurz, brud i dym z papierosów. Alkohol rozszerzył naczynia krwionośne i spowodował przekrwienie oczu. A krótka noc nie dała im szans na regenerację.

Sińce i worki pod oczami

Inny skutek całonocnego picia: zatrzymanie resztek wody w skórze – stąd masz opuchnięte oczy. A sińce biorą się z przekrwienia spowodowanego zmęczeniem.

Plamy na skórze

Alkohol powoduje problemy z podskórną cyrkulacją krwi. Masz na twarzy zaczerwienienia i plamy. Po prostu widać, że piłeś.

Spierzchnięte usta

Czy wiesz, że usta są pokryte tylko trzema warstwami naskórka, podczas gdy reszta ciała jest osłonięta aż piętnastoma? Dlatego jest tak wrażliwa i tak szybko wysycha.

Szczecina

Nieogolona twarz wygląda na bardziej zmęczoną. Jeśli chcesz wyglądać jak człowiek, tym razem musisz się gładko ogolić. 

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij