Jego Wysokość Penis

Gdyby poszczególnym narządom przysługiwały tytuły szlacheckie, penis z pewnością byłby królem. Dlatego postanowiliśmy rzucić nieco światła na kulisy władzy. Zobacz, czy rozmiar penisa naprawdę ma znaczenie, które sposoby powiększania są skuteczne, a które bezpieczne, i jak sobie radzić z drobniejszymi dolegliwościami.

Paweł Rzecki
rys. Paweł Rzecki

Gdyby poszczególnym narządom przysługiwały tytuły szlacheckie, penis z pewnością byłby królem. Wprawdzie mózg też ma teoretycznie jakąś władzę, jednak zachowanie większości z nas wskazuje, że w razie konfliktu interesów rozum wygrywa nieczęsto. Znacznie częściej jest tak, że mózg zachowuje się jak lizus i za wszelką cenę stara się przypodobać królowi.

To właśnie dlatego tak wielkim powodzeniem cieszą się wszelkie urządzenia służące powiększaniu penisów, a pompy próżniowe dla panów mających kłopoty z erekcją kosztują amerykańskiego podatnika ponad 40 milionów dolarów rocznie.W internecie aż się roi od ofert powiększania członka, a gabinety chirurgiczne oferujące zabiegi wydłużające lub pogrubiające nie narzekają na brak klientów.

Jest tylko jeden problem – owładnięci myślą o wielkim penisie faceci lekceważą skutki uboczne różnych procedur i na domiar złego przestają zauważać rzeczywiste problemy, jakie mogą się przytrafić Jego Wysokości Penisowi.

Dlatego postanowiliśmy rzucić nieco światła na kulisy władzy. Zobacz, czy naprawdę wielkość jest ważna, które sposoby powiększania są skuteczne, a które bezpieczne, i nie lekceważ też drobiazgów. Bo nawet największy Najjaśniejszy Pan nic nie zdziała, jeśli np. będzie miał stulejkę. Oto cała prawda o Twoim panu i władcy.

Zadbaj o zdrowie

Wycieki. Zasadniczo z cewki moczowej mają prawo wypływać tylko dwa płyny: mocz oraz nasienie. No, jeszcze niewielka ilość preejakulatu, czyli czegoś w rodzaju nawilżacza przed stosunkiem. Jeśli więc zauważysz jakikolwiek inny wyciek, zgłoś się do lekarza. Przyczyn może być wiele – od niewinnych zakażeń bakteryjnych czy grzybicznych, po choroby przenoszone drogą płciową. W większości są to sprawy łatwe do wyleczenia i niepozostawiające żadnych śladów. Pod warunkiem, że nie zaniedbasz i się przeleczysz.

Uwaga! Jeśli masz opisane objawy – nie tylko idź do lekarza, ale też poinformuj o problemie swoją partnerkę. Ona prawdopodobnie też będzie musiała przejść kurację, żebyście się nie zarażali w kółko nawzajem.

Ochrona rdzenia. Napletek, czyli luźny fałd skóry na samym czubku członka powinien się zsuwać swobodnie, odsłaniając krawędź żołędzi. Jeśli masz z tym kłopot, zgłoś się do urologa, bo być może masz stulejkę. Wprawdzie możesz najpierw udać się do lekarza pierwszego kontaktu, ale jeśli on potwierdzi Twoją autodiagnozę, to i tak skieruje Cię do urologa. Zabieg usunięcia stulejki jest prosty, chociaż trzeba przyznać, że nie jest zupełnie bezbolesny. Warto to zrobić, bo ze stulejką seks sprawia ból.

1 2 3 ... 4
STRONA 1 z 4
Zobacz również:
REKLAMA