[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.5

Jak zminimalizować ryzyko zachorowania na raka?

Zobacz, co robić na co dzień, żeby zminimalizować ryzyko zachorowania na nowotwór.  

lekarz, nowotwór fot. Shutterstock
Alkohol i papierosy

Najmocniej na ryzyko zachorowania na raka naraża nas palenie tytoniu. Być może wynik badania wreszcie da Ci kopa, żeby je rzucić. Alkohol też nie pomaga, chociaż nie przesadzajmy: jeśli co jakiś czas wypijesz kieliszek, nic się nie stanie. 

Aktywność fizyczna i otyłość

Wystarczy 30 minut aktywności dziennie. To nie musi być siłownia. Spacer z psem, wejście po schodach, przejście na piechotę ostatniego przystanku przed biurem – zalecany czas możesz zgromadzić na różne sposoby. Pomoże Ci uniknąć otyłości, która sprzyja rakowi. 

Ochrona przed słońcem

Owszem, nie żyjemy w najbardziej nasłonecznionym miejscu na świecie, ale coraz częściej się w takie wybieramy. Pamiętaj, by nie smażyć się na wakacjach - noś nakrycie głowy, ubrania, używaj kremu z flitrem +30 i zakładaj przeciwsłoneczne okulary. 

REKLAMA

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij