[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Grzany cydr a ryzyko zawału [News MH]

Gdybyś się zastanawiał, jak zadbać o swoje serce, mamy bardzo dobry plan. Zacznij od wstąpienia do baru.

cydr, alkohol, zdrowe serce Do grzańca koniecznie dodaj goździki i cynamon. Goździki działają przeciwbólowo i przeciwbakteryjnie, a cynamon to bomba przeciwutleniaczy.
W miesiącach zimowych ryzyko zawału serca jest o 31% wyższe niż w lecie. Częściowo przez niskie temperatury. Twoje ciało reaguje na nie zwężeniem naczyń krwionośnych, co chwilowo podnosi ciśnienie, a taki skok ciśnienia może spowodować właśnie zawał serca lub udar mózgu. Jeśli więc zmarzłeś, albo wstąp do baru na grzane czerwone wino, albo – jeśli nie przepadasz za winem – poproś o grzany cydr.

Przeczytaj też: Wino - co warto o nim wiedzieć

REKLAMA

Po pierwsze, natychmiast Cię rozgrzeją i spowodują, że ciśnienie spadnie. Po drugie zaś – jak ustalili uczeni z Institute of Food Research w Norwich – cydr zawiera tyle samo chroniących układ krwionośny przeciwutleniaczy, co czerwone wino. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to coś, co w Men's Health lubimy najbardziej.

Patrz w lustro

Wielu ludzi myje zęby w pośpiechu, załatwiając przy okazji różne pilne sprawy. Jeśli i Tobie się to zdarza, o ile nie chcesz mieć niebawem sztucznej szczęki, lepiej przyjmij zasadę, że zęby myjesz zawsze przed lustrem. „Odchodząc od umywalki i lustra, mamy tendencję do mycia jedynie zębów z przodu.

Biegając ze szczoteczką po domu, możemy przeoczyć także pęknięcia, powstające ubytki czy krwawienie podczas mycia, a więc sygnały, które powinny nas zaniepokoić” - przestrzega stomatolog, dr Tomasz Łukasik z Dentim Clinic w Katowicach.

Uspokój się wreszcie

68 - Według uczonych z University of Sussex o tyle procent zredukujesz stres, czytając książkę. Słuchanie muzyki zmniejsza stres o 61%, a spacer o 42%.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij