[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Erekcja w każdej sytuacji

Każdy wzwód jest inny. Jeden pasuje na romantyczną noc przy kominku, drugi na ostrą akcję na sianie. Przygotuj go na rozmaite okazje. 

erekcja

 Wasza pierwsza wspólna noc

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Powie Ci to każdy marketingowiec. Dlatego warto zadbać o to, by – gdy pierwszy raz opuścisz slipki – Twoja pani zobaczyła go w całej okazałości. Dlatego, jeśli masz przeczucie, że TA noc się zbliża, pooszczędzaj się trochę. Przynajmniej przez dwa-trzy dni wcześniej nie onanizuj się – dzięki temu erekcja na jej widok będzie najmocniejsza.

A w najważniejszym momencie, gdy kurtyna pójdzie w górę (tzn. slipy pójdą w dół), napnij mię- śnie brzucha. W ten sposób penis uniesie się w górę o dodatkowe 2-3 centymetry i wtłoczysz do niego dodatkową porcję krwi, co sprawi, że będzie twardy jak diament.

REKLAMA

Wasza 3650. Noc razem

W dziesiątą rocznicę ślubu, już w czasie kolacji postaraj się sobie wyobrazić, co będziecie robić potem. Zamów wino, nie szampana – bąbelki szybciej rozprowadzają alkohol po organizmie, co obniża poziom testosteronu i zmniejsza dopływ krwi do penisa.

A jeśli Twojej żonie naprawdę zależy na całonocnych igraszkach, możesz jej delikatnie zasugerować, że w przerwach między kolejnymi razami nie od rzeczy byłoby troszeczkę pomóc ustami lub dłonią temu, który napracuje się najciężej.

Raz, dwa… albo trzy…

Nie da się ejakulować raz za razem – tak jak strzelać seriami z karabinu maszynowego. Między wytryskiem a kolejną erekcją musi upłynąć trochę czasu. W zależności od indywidualnych zdolności, mniej lub więcej... Przerwa być musi, ale możesz ją stosunkowo prosto skrócić.

Poproś partnerkę, by zrobiła Ci relaksujący masaż. Zmniejszenie napięcia mię- śni poprawia krążenie, dzięki czemu krew łatwiej dopływa tam, gdzie jej najbardziej potrzebujesz w takiej sytuacji.  

Komentarze

 (3)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij