[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Energia do działania - 3 patenty MH

Nie ma gorszego widoku niż facet pozbawiony energii i oklapły niczym zużyty kondom. Dlatego sprawdź nasze niecodzienne patenty na szybką dawkę energii. 

Sposoby na stres Towarzystwo czworonoga świetnie redukuje stres, ale jeśli nie masz swojego pupila, możesz skorzystać z naszych patentów.

Ukołysz stres

Zamiast fal radiowych posłuchaj tych prawdziwych. Pismo „Health Environments Research” opublikowało badania, z których wynika, że wystarczy siedem minut słuchania szumu fal, by zacząć się uspokajać. Ma to prawdopodobnie coś wspólnego z tzw. hipotezą bifilii – teorią, wg której to natura jest naszym naturalnym środowiskiem i dobiegające naszych uszu naturalne odgłosy mają na nas działanie kojące. Mieszkasz daleko od morza? Wejdź na YT, wpisz „szum morza” i uspokój się.

Zhakuj hormony

Hormony mogą Cię wykończyć, ale mogą także doładować energię. Na przykład testosteron pozwala Ci zbudować mięśnie, ale stale podwyższony poziom kortyzolu sprawia, że jesteś wyczerpany. Rozwiązanie? Cztery razy w tygodniu poćwicz rano przez 40 minut. Taki trening zwiększa poziom testosteronu i zmniejsza kortyzolu. To nie musi być nic wyrafinowanego: wystarczy coś, co kiedyś nazywano gimnastyką poranną. Potruchtaj w miejscu, porób pajacyki, później trochę pompek, brzuszków i przysiadów, co kilka minut odpoczywając 30 sekund. Ostatnie 5 minut poświęć na rozciąganie.

REKLAMA

Daj się ukłuć

Niewiele rzeczy mocniej wysysa z nas energię niż zapchany nos. Dlatego jeśli masz alergię, poszukaj zaufanego akupunkturzysty. Badania wykazały, że odpowiednie nakłucia potrafią zauważalnie złagodzić objawy, zmniejszając nadwrażliwość układu odporności.  

Rada MH: 

Chcesz więcej patentów na stres? Sprawdź nasze sprawdzone sposoby na walkę z kortyzolem.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij