[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Detoks organizmu: jak zrobić oczyszczanie jelit?

Na warsztat bierzemy jelita i serwujemy im detoks, dzięki któremu poczujesz się jak młody bóg. No i pozbędziesz się wzdęć.

Detoks: jelita
Na pewno pamiętasz tę reklamę, w której facet w ogrodzie nagle nadyma się jak balon i unosi w powietrze. Pół biedy, jeśli dzieje się to w ogrodzie. Niestety, wzdęcie może Cię dopaść również np. na randce i wtedy przeradza się w prawdziwy koszmar. Nie jesteś wstanie myśleć o niczym innym, jak tylko o tym, gdy w końcu będziesz mógł się wyrwać do ubikacji, byle dobrze wytłumionej…

Tak, wzdęcia potrafią zepsuć najpiękniejszy zachód słońca na tropikalnej plaży... Jeśli ta przypadłość dopada Cię od czasu do czasu, to pół biedy; jednak jeśli prześladuje Cię regularnie, może to być objaw zanieczyszczenia jelita grubego. Nie jedyny zresztą.

Jeśli wgłębi tej długiej i poskręcanej rury znajduje się za dużo złogów, możesz też mieć zaparcia, kłopoty ze skórą (tak tak, przyczyną pryszczy może być też zanieczyszczone jelito) i nieprzyjemny zapach spod pach, nawet jeśli kąpałeś się godzinę temu.

Oczyszczanie jelit wg prof. Tombaka

Wg prof. Michała Tombaka, autora książki „Czy można żyć 150 lat” i znawcy naturalnych metod oczyszczania organizmu, zanim przyjdzie pora na zabiegi oczyszczające, nie wolno ominąć oczyszczenia jelita. Najszybszym sposobem jest płukanie jelita, czyli znana i zasłużenie nielubiana lewatywa. Ze względów estetycznych nie będziemy jej polecać i skupimy się na oczyszczaniu jelita „od góry”.

Oczyszczanie jelita grubego - 2 sposoby

Oto dwa sposoby na oczyszczanie jelita grubego. Wybierz ten, który Ci bardziej pasuje. Na wszelki wypadek przygotuj sobie w łazience ciekawą książkę, bo będziesz tam spędzał nieco więcej czasu niż zwykle. Nie tyle dłużej, co częściej. Ale po paru dniach poczujesz różnicę.

Program pomarańczowy

Przez dwa tygodnie codziennie zjadaj dwie pomarańcze, tak obrane, aby biały miąższ pozostał na owocach.

Program śliwkowy

Dziesięć suszonych śliwek włóż wieczorem do szklanki ze zsiadłym mlekiem. Zostaw na stole w kuchni. Rano na czczo wypij mleko, a namoczone śliwki zjedz. I od razu nastaw kolejną porcję, którą wypijesz wieczorem. I tak przez 10 dni. 

REKLAMA
 

Produkty z kategorii: oczyszczanie znajdziesz w sekcji MH Zakupy: oczyszczanie twarzy w domu

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij