[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Co się dzieje, gdy dostajesz poniżej pasa?

Kiedy obrońca próbuje odebrać Ci piłkę, a zamiast w piłkę trafia w Twoje spodenki, najpierw widzisz błysk, a potem... Zobacz, co się dzieje z Twoim ciałem, gdy mniej lub bardziej przypadkowo oberwiesz w klejnoty.

facet kopiący piłkę fot. Shutterstock
1. Zimne poty

Tętno skacze, podnosząc błyskawicznie temperaturę ciała. W reakcji na gwałtowne ocieplenie gruczoły potowe rozmieszczone na całym Twoim ciele zaczynają natychmiast produkować pot, żeby Cię schłodzić.

REKLAMA

Następnym razem, gdy zauważysz zbliżającą się do Twojego krocza nogę, cofnij biodra i złącz uda. Jeżeli często grywasz z nieporadnymi obrońcami, możesz też rozważyć zakup suspensorium.

2. Serce bije x2

Zadanie Twojego serca jest proste: wpompować w Twoje ciało tyle krwi, byś miał siłę na atak paniki. Twój mózg, receptory bólu i cały układ nerwowy znajdują się w stanie najwyższej gotowości bojowej. Żeby zapewnić im odpowiednio większe dawki tlenu, serce musi zdwoić wysiłki. Dlatego też robisz się czerwony na twarzy. To wcale nie ze wstydu. 

3. Mózg uspokaja

Informacja o potłuczonych klejnotach dociera rdzeniem kręgowym do mózgu, a konkretnie do kory somatosensorycznej – tej części mózgu, która jest odpowiedzialna za rejestrację i przetwarzanie bodźców czuciowych.

W reakcji na te hiobowe wieści mózg zarządza wydzielenie przeciwbólowych endorfin, jednak w tym przypadku jest to próba leczenia raka herbatą z cytryną. Po chwili do pulsujących klejnotów dołącza więc ból głowy. 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij