[ X ]

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu), wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na zasadach wskazanych w "Polityce prywatności"

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.6

10 faktów o penisie

Penis jest wdzięcznym tematem spotkań przy piwie. Interesują się nim ci, którzy go mają, i te, które go nie posiadają. Ale jak długo można się przerzucać starymi, dobrze znanymi dowcipami i informacjami? Oto garść zupełnie nowych faktów.

fot. © sushi 2008/shutterstock.com
Nie wszystkie podane poniżej informacje o Twoim najlepszym przyjacielu są Ci niezbędnie potrzebne do życia, ale przeczytaj je uważnie i zapamiętaj, bo na pewno pozwolą Ci zabłysnąć w towarzystwie:

 1.


Przeciętny męski orgazm trwa zaledwie 6 sekund.
U kobiet orgazm trwa średnio aż 23 sekundy. I gdzie tu sprawiedliwość? Jeśli kobiety naprawdę chcą równouprawnienia, dlaczego nie zadbają, żeby na każdy ich orgazm przypadały cztery nasze?

 2.


Obrzezany napletek może być zrekonstruowany.
Ruchoma skóra na penisie jest naciągana na jego koniuszek i przymocowywana taśmą. Następnie lekarze nakładają plastikowe obręcze, kapturki i odważniki. Całkowita rekonstrukcja może jednak zabrać cale lata. Na szczęście w Polsce "odkręcać" pochopne decyzje rodziców muszą naprawdę nieliczni.

REKLAMA

REKLAMA

Penis fot. shutterstock.com
 3.


Tylko jeden mężczyzna na czterystu jest wystarczająco wygimnastykowany,
 żeby samodzielnie sprawić sobie przyjemność ustami. Trudno powiedzieć, czy jest im czego zazdrościć.

 4.


Istnieją dwa rodzaje penisów. 
Niektóre rozszerzają i wydłużają się w czasie erekcji - nazywa się je "niespodziankami". Inne wydają się duże również bez wzwodu i w czasie erekcji ich wymiary nie powiększają się znacząco; te nazywamy "pokazowymi".

REKLAMA

Penis fot. shutterstock.com
 5.


79% mężczyzn natura obdarzyła "niespodziankami",
 a 21% - "pokazowymi" - wynika z międzynarodowej ankiety przeprowadzonej przez Men's Health.

 6.


Stosunek trwa średnio 2 minuty i 50 sekund,
 jednak kobietom wydaje się, że trwa 5 minut i 30 sekund - wyliczyli niemieccy uczeni. Powstaje pytanie: jesteśmy tacy dobrzy, czy tacy słabi?

REKLAMA

REKLAMA

Penis fot. shutterstock.com
 7.


Okazuje się, że wielkość ma jednak znaczenie. 
Im dłuższy penis, tym większe szanse na skuteczną rywalizację ze spermą mężczyzny, z którym niedawno spała Twoja partnerka. Tak przynajmniej twierdzą naukowcy ze State University of New York, którzy na szczęście do swoich badań używali sztucznych penisów. Ale jeśli nie zależy Ci przesadnie na rywalizacji w tym wyścigu, możesz przestać się przejmować rozmiarem.

 8.


Właścicielem najbardziej zapracowanego penisa świata
 był zapewne panujący w Tongo król Fatefehi, który w latach 1770-1784 pozbawił dziewictwa 37 800 kobiet, co daje 7 dziewic na dzień, a może na noc. To się nazywa "król życia".

REKLAMA

Problemy z erekcją fot. Feel Photo Art 2015/shutterstock
 9.


Przystojni mężczyźni mogą być obdarzeni silniejszą spermą.
 Hiszpańscy naukowcy pokazali kobietom zdjęcia mężczyzn, którzy mieli dobrą, średnią i beznadziejną spermę, i poprosili o wskazanie najprzystojniejszych. Panie najczęściej wybierały mężczyzn z najlepszą spermą.

 10.


Wcale nie potrzebujemy mózgu, aby mieć wytrysk.
 Sygnał wychodzi z rdzenia kręgowego. Niestety, znalezienie i zdobycie żywego powodu tego wszystkiego może zająć wiele godzin głębokich przemyśleń.

MH 09/2006

Komentarze

 (9)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij