Wakacje pełne adrenaliny: gdzie pojechać?

Zafunduj sobie urlop pełen adrenaliny.

surfing fot. Shutterstock
fot. Shutterstock

Na myśl o kolejnym nudnym wypadzie w formie all-inclusive myślisz raczej o zamknięciu się w biurze, a nie pakowaniu walizki? Bracie, za porównywalną kasę możesz przeżyć przygodę życia, rozsmakować się w lokalnej kuchni i poprawić swoją formę. Na odpoczynek też znajdziesz czas. Zaciekawiony? Rzuć okiem na poniższe propozycje:

REKLAMA

Portugalia - Surfing

Wielkie fale czają się niemal za rogiem – nie musisz wcale jechać na Karaiby czy do Australii. Sprawdź na surfround.com terminy szkoleń, jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z deską.

Łagów, Polska - Stand Up Paddle

Jeszcze bliżej nauczysz się pływać na SUP-ie. Podstawy nie są trudne, jeśli jednak chcesz na desce operować jak profesjonalista, kilka rad instruktora na pewno się przyda. Zajrzyj na facebook.com/supstancja.

Morze Bałtyckie, Żeglarstwo

Jesteś typowym szczurem lądowym bez patentu żeglarskiego, a marzy Ci się przygoda na otwartym morzu? Żaden problem. Wybierz się na rejs po Bałtyku albo Morzu Północnym na pokładzie jachtu Bavaria 46 Cruiser, podczas którego będziesz pełnoprawnym członkiem załogi. Sprawdź na blekitnypiotrus.pl.

Szkocja, Canyoning

Skoki z kilkunastu metrów do oczka wodnego pośród skał czy nie do końca kontrolowany ślizg wyżłobioną w skałach przez wodę rynną? I to wszystko w przepięknej Szkocji (choć, rzecz jasna, nie tylko). Szukaj na canyoningscotland.com.

REKLAMA