[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Wakacje pełne adrenaliny: gdzie pojechać?

Zafunduj sobie urlop pełen adrenaliny.

surfing fot. Shutterstock
Na myśl o kolejnym nudnym wypadzie w formie all-inclusive myślisz raczej o zamknięciu się w biurze, a nie pakowaniu walizki? Bracie, za porównywalną kasę możesz przeżyć przygodę życia, rozsmakować się w lokalnej kuchni i poprawić swoją formę. Na odpoczynek też znajdziesz czas. Zaciekawiony? Rzuć okiem na poniższe propozycje:

Portugalia - Surfing

Wielkie fale czają się niemal za rogiem – nie musisz wcale jechać na Karaiby czy do Australii. Sprawdź na surfround.com terminy szkoleń, jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z deską.

Łagów, Polska - Stand Up Paddle

Jeszcze bliżej nauczysz się pływać na SUP-ie. Podstawy nie są trudne, jeśli jednak chcesz na desce operować jak profesjonalista, kilka rad instruktora na pewno się przyda. Zajrzyj na facebook.com/supstancja.

Morze Bałtyckie, Żeglarstwo

Jesteś typowym szczurem lądowym bez patentu żeglarskiego, a marzy Ci się przygoda na otwartym morzu? Żaden problem. Wybierz się na rejs po Bałtyku albo Morzu Północnym na pokładzie jachtu Bavaria 46 Cruiser, podczas którego będziesz pełnoprawnym członkiem załogi. Sprawdź na blekitnypiotrus.pl.

Szkocja, Canyoning

Skoki z kilkunastu metrów do oczka wodnego pośród skał czy nie do końca kontrolowany ślizg wyżłobioną w skałach przez wodę rynną? I to wszystko w przepięknej Szkocji (choć, rzecz jasna, nie tylko). Szukaj na canyoningscotland.com.

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij