[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Triathlonowa czołówka walczy w Polsce

Już w najbliższą niedzielę w Kędzierzynie-Koźlu ponad 120 zawodników stanie do walki w zawodach Pucharu Europy w Triathlonie. Wśród ponad 120 twardzieli z całego świata wystartują olimpijczycy z Pekinu i czołówka światowego rankingu.
Międzynarodowa Unia Triathlonu już po raz czwarty przyznała Kędzierzynowi-Koźlu, zwanemu stolicą polskiego triathlonu, organizację tej prestiżowej imprezy. Działacze ITU podjęli taką decyzję głównie dlatego, że w ocenie zawodników z całego świata, polskie zawody Pucharu Europy są wzorowo i profesjonalnie przygotowane. Potwierdzają to też kibice, którzy każdego roku tłumnie obserwują zmagania wyczynowców.

REKLAMA

Przygotowania do imprezy idą pełną parą. Na Odrze, gdzie triathloniści rozpoczną swoje zmagania, pojawiły się już wielkie kolorowe boje, co oznacza, że trasa pływacka jest już prawie gotowa. Przez ostatnie dwa dni wspólnymi siłami przygotowywali ją pracownicy MOSiR, straży miejskiej oraz triathlonowy weteran z Kędzierzyna-Koźla, Stanisław Zajfert, był czołowy zawodnik kadry Polski Weteranów, który z pewnością chętnie wziąłby udział w niedzielnych zawodach.

Triathloniści walczyć będą na dystansie olimpijskim (1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze, 10 km biegu). Wśród 123 zgłoszonych do udziału w zawodach śmiałków, z czego aż 46 uczestników to kobiety, na linii startu pojawią się m.in. olimpijczycy z Pekinu, zawodnicy i zawodniczki z pierwszej dziesiątki rankingu światowego, zwycięzcy poprzednich edycji Pucharu Europy - Vendula Frintova z Czech, Andriy Glushchenko z Ukrainy, Youlian Malyshev i Igor Sysoev z Rosji oraz aktualna liderka Pucharu Europy Czeszka Radka Vodickova i Henryk De Villiers z RPA, czwarty zawodnik Mistrzostw Świata w Vancouver w 2008 roku.

Men's Health jest patronem medialnym zawodów.

Więcej informacji na temat imprezy pod adresem www.triathlon.org.pl

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij