[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.2

Warszawski Festiwal Rowerowy - święto rowerzystów

Warszawski Festiwal Rowerowy, który odbędzie się 17-18 października w Parku Szczęśliwickim, to jedyna okazja, by stoczyć pojedynek ze zwycięzcą Tour de Pologne i jedyna impreza, na której spotykają się miłośnicy różnych stylów jazdy na rowerze. Dlatego nie może Cię na niej zabraknąć.

fot. Warszawski Festiwal Rowerowy
Pokazy trialowe, Puchar Polski BMX & MTB Freestyle oraz wyścig XC MTB dla amatorów - to jedynie imprezy towarzyszące Warszawskiego Festiwalu Rowerowego, największej imprezy rowerowej w stolicy. Najważniejszymi punktami programu są wydarzenia, które zelektryzują każdego fana jazdy na dwóch kółkach: rywalizacja z Cezarym Zamaną w jeździe pod górę na czas (Uphill Szczęśliwice) oraz wyścig XC MTB dla zawodowców ze światową czołówką.

Warszawski Festiwal Rowerowy to wydarzenie, którego założeniem jest jednoczenie fanów różnych stylów jazdy na rowerze. Dlatego też podczas dwudniowej imprezy (17-18 października 2009 r.) na terenach wokół sztucznego stoku narciarskiego w warszawskim Parku Szczęśliwickim pojawią się przedstawiciele kolarstwa górskiego, trialu i freestyle'u.

REKLAMA

Głównym wydarzeniem WFR, organizowanego przez Stowarzyszenie Rowerowe Zielony Szlak oraz agencję marketingu sportowego Sport Evolution, będzie niedzielny wyścig w formule XC MTB, na starcie którego zobaczymy medalistów mistrzostw Europy i świata. Oprócz zawodowców, z trasą XC MTB w osobnym wyścigu będą mogli zmierzyć się także amatorzy. Trasa jest wymagająca, ale bardzo atrakcyjna i widowiskowa.

17 i 18 października warto również odwiedzić Park Szczęśliwicki, by obejrzeć niezwykle efektowne pokazy trialu oraz zawody Pucharu Polski BMX & MTB Freestyle w skateparku.

Na koniec coś dla tych, którzy chcieliby spróbować swych sił w rowerowym pojedynku z profesjonalnym kolarzem. Rękawicę rzuca Wam sam Cezary Zamana, jeden z najlepszych polskich kolarzy szosowych w historii. Cezary czeka na godnego siebie rywala, który pokona go w jeździe na rowerze pod górę na czas. To prawdopodobnie jedyna okazja, by spróbować pokonać zwycięzcę Tour de Pologne!

Men's Health jest patronem medialnym imprezy.

Więcej informacji oraz zapisy do imprezy na www.festiwalrowerowy.com.pl.

MH

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij