[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.5

Niesamowite wyniki testów Cristiano Ronaldo w Juventusie

Jak wino? Im starszy, tym lepszy? Portugalczyk przeszedł testy medyczne w Juventusie Turyn, a wyniki raz jeszcze udowodniły, że CR7 to sportowiec kompletny.

Cristiano Ronaldo Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
Na krótko przed zakończeniem Mistrzostw Świata w Rosji świat obiegła wiadomość o przenosinach Cristiano Ronaldo do Włoch. 33-letni piłkarz podpisał bowiem kontrakt z Juve, które za obecność gwiazdora w ekipie Bianconerich wyłożyło na stół równe 117 milionów euro. CR7 ma być dla ekipy mistrza Włoch brakującym elementem układanki. Bronią, która pomoże "Starej Damie" sięgnąć po upragnione trofeum Ligi Mistrzów. 

W poniedziałek CR7 przeszedł w Turynie oficjalne testy medyczne. Badania wykazały, że 33-letni piłkarz pozostaje w doskonałej formie fizycznej, a jego wiek biologiczny oceniono na... 20 lat. Co więcej, inne parametry pokazują, że Cristiano nadal pozostaje poza zasięgiem innych graczy - nawet jeśli chodzi o ścisłą czołówkę. Dane nie pozostawiają złudzeń:

REKLAMA

- Jego procent tkanki tłuszczowej to 7% (u profesjonalnych piłkarzy średnio 10-11%)

- Całkowity procent masy mięśniowej to 50% (średnio 46% u reszty)

- Jego najszybszy sprint osiągnięty na mundialu (rekordowy, w meczu z Hiszpanią) to 33,98 km/h. Tak, to więcej od innej gwiazdy tegorocznych Mistrzostw, 20-letniego Kyliana Mbappe.

 

 

Wszystko wskazuje więc na to, że przed nami jeszcze wiele piłkarskich spektakli z Cristiano Ronaldo w roli głównej. Zmiana klubowych barw nie zmieniła nic w jego podejściu do pracy i rywalizacji. Sam zainteresowany zapowiada, że interesuje go wyłącznie walka o kolejne tytuły w nowym klubie. Wielki szacun.

Zobacz też: Cristiano Ronaldo: liczy się praca i determinacja

 

 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij