[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.6

Kolarze na rzecz Fundacji: charytatywny maraton na rowerach stacjonarnych

Na rowerach można ścigać się nie tylko jeżdżąc po asfaltowej szosie czy górskich trasach. Właściwie w ogóle nie trzeba nigdzie jechać. Już w sobotę maraton na rowerach stacjonarnych w ramach imprezy charytatywnej "Kolarze na rzecz Fundacji" organizuje ITI Fitness Club i Fitness Solutions Polska.

Impreza "Kolarze na rzecz Fundacji" to impreza charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii w Warszawie. Obiekt ma być oddany w maju 2011 r. na dziesięciolecie działalności Fundacji.

Uczestnicy będą ścigać się na aż 100 rowerach Schwinn, a podzieleni zostaną na dwie grupy: kobiety kontra mężczyźni. Kolarze będą się zmieniali co godzinę tak, aby każdy miał możliwość przejechania w sumie 3 godzin. Każda godzina na rowerze będzie symulacją innego etapu z największych rowerowych imprez outdoorowych: Tour de Pologne, Tour de France oraz Giro d'Italia.

Uczestnicy wezmą także udział w ustanawianiu rekordu w sprincie rowerowym na najnowszym modelu roweru stacjonarnego Schwinn AC Performance®. Wynik będzie mierzony w Wattach, a dla najlepszych zawodników organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody.

REKLAMA

Wśród atrakcji towarzyszących znajdą się m.in. konsultacje z zakresu treningu personalnego z ekspertami firmy Mój Trener, specjalistami z firmy Food Line na temat zdrowego żywienia oraz konsultantkami firmy La Perla na temat kosmetyki estetycznej.

Po maratonie zaplanowane są warsztaty dla instruktorów cyclingu, menedżerów oraz właścicieli klubów fitness prezentujące działanie systemu grupowego pomiaru tętna Activio Fitness System.

Opłata startowa wynosi 100 zł. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy (koszulka, woda, napój izotoniczny, batonik energetyczny), a po imprezie będzie mógł zjeść posiłek regeneracyjny oraz skorzystać z prysznica i pomocy masażysty. Wstęp na wydarzenia towarzyszące (warsztaty, pokazy sprzętu treningowego) oraz konsultacje z fachowcami są bezpłatne.

Maration rozpocznie się w sobotę, 24 października, o godz. 9 (rejestracja uczestników od godz. 8) w siedzibie Grupy ITI w budynku MBC w Warszawie przy ul. Wiertniczej 166

Men's Health jest patronem medialnym tego wydarzenia.

MH

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij