[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

Jak skakać na główkę?

Stylowy skok do wody daje solidną premię do atrakcyjności towarzyskiej, ale nieudany może rodzić konsekwencje, z którymi nie radzą sobie lekarze. Podpowiadamy, jak zgarnąć pulę bez zbędnego ryzyka. 

skakanie na główkę fot. Tomasz Woźny
Skok na główkę wydaje się jedną z najbardziej niezbędnych pozycji w wakacyjnym arsenale każdego faceta, ale szybka redakcyjna sonda wykazała, że wbrew pozorom są wśród nas obywatele, którzy nie mogliby od ręki wystartować w Celebrity Splash.

Z myślą o wszystkich, którzy na propozycję skoku na główkę odpowiadają: "Chyba upadłeś na głowę", razem z trenerem pływania Tomaszem Koczurem przygotowaliśmy krótki przewodnik, który jeszcze przed wyjazdem pozwoli Ci bez problemów opanować tę umiejętność. Aha – pamiętaj, że nawet perfekcyjne przygotowanie techniczne nie zwalnia Cię z zachowania czujności nad wodą. Czujność przede wszystkim!

Umówmy się – nigdy, ale to nigdy nie skoczysz do wody, jeśli najpierw nie sprawdzisz dna, dobrze?

Przy dobrze wykonanym skoku nie powinieneś wejść do wody głębiej niż na pół metra. Problem w tym, że nie zawsze udaje się idealnie i dlatego przyjmujemy, że bezpieczną głębokością, przy której możesz go wykonać, jest 1,8-2 m. Wbrew pozorom to wcale nie jest dużo, bo jeśli do wody wejdziesz pionowo, mimo takiego zapasu możesz sięgnąć dna. Dosłownie i w przenośni.

REKLAMA
 

STRONA 1 z 2

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij