[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.3

5 najlepszych tras rowerowych w Polsce

Tutaj przeżyjesz przygodę. Czyli najlepsze trasy do bikepackingu w Polsce.

trasy rowerowe fot. Adam Klimek Fed by Wild
1. Bieszczady

Najlepszy rejon dla pragnących ucieczki od cywilizacji. Konieczność omijania parku narodowego wymusza uwagę przy planowaniu trasy.

Trudność: duża

2. Jura

Wielość tras, małe przewyższenia, skały, dolinki i średniowieczne zamki czynią z Jury Krakowsko-Częstochowskiej idealny cel wyprawy.

Trudność: średnia

3. Dolina Bobru

Rozpocznij na południu i puść się na północ z prądem rzeki. Niezwykle malownicza trasa tonie w zieleni i wiedzie przez względnie dzikie tereny.

Trudność: mała

4. Bałtyk

Rusz z zachodu na wschód lub w kierunku przeciwnym europejskim szlakiem rowerowym R-10, który tworzy pętlę wokół Morza Bałtyckiego. Zaletą jest dobra infrastruktura turystczna.

Trudność: mała

5. Beskidy

Składają się z wielu pasm, a większość kopulastych, porośniętych lasami szczytów dostępna jest dla rowerów. Dobra proporcja między dzikością a udogodnieniami dla turystów.

Trudność: średnia do dużej

REKLAMA

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij