Tematy z okładki

38 Pijesz za często?

Trudno policzyć, czy nie przekraczasz przypadkiem rozsądnych norm? Teraz już będziesz wiedział.

40 34 produkty, które spalają tłuszcz

Połącz te produkty i przygotuj niezliczoną ilość potraw pomagających spalić tłuszcz.

49 Mężczyzna 2015

Zasady dżentelmena. Nawet jeśli jesteś przeciwnikiem konwenansów, musisz to przeczytać. Trzeba znać zasady, które chce się łamać.

80 Gotuj raz, buduj mięśnie przez cały tydzień

Mięso indyka występuje w megadawkach. I świetnie buduje mięśnie.

84 Zbuduj 6-pak w 21 dni

Luke Evans podpowiada, jak wykorzystać czas, żeby nie podporządkowując całego życia treningowi, osiągnąć zamierzone efekty.

90 Speed, seks i siła

Testosteron daje Ci dużo. Ale nie ma nic za darmo. Zobacz, jak podnieść poziom tego hormonu i czym grozi spuszczenie bestii z łańcucha.

104 Zrzuć brzuch do stycznia

Na upartego ten trening możesz wykonać nawet w tramawaju czy autobusie – bo jedyne, czego potrzebujesz, to kilka drążków. Kalistenika rządzi!

Mężczyzna Alfa

16 Bawcie się dobrze

Wieczorna zabawa w odgrywanie ról w łóżku sprawi, że wasze sceny erotyczne zasłużą na Oscara.

18 Łyk wody

Chcesz, żeby Twoje serce szybciej zwalniało po treningu? Nie zapominaj o uzupełnianiu wody w trakcie ćwiczeń. A jeśli chcesz też zmniejszyć ryzyko raka trzustki, najlepiej popij tą wodą aspirynę.

20 Nie wpuszczaj kaca do głowy

Okazji do świętowania będzie teraz sporo, więc lepiej być mądrym Polakiem przed szkodą. Zabezpiecz się i ciesz bezkarnością.

22 Zestaw ratunkowy

Miód i imbir są znane z bakteriobójczych właściwości. W parze potrafią zdziałać więcej niż antybiotyki z apteki.

24 To na nią działa

Agnieszka Cegielska o facetach. Przyznaje, że ma „starą duszę” i słabość do szarmanckich mężczyzn z poczuciem humoru.

28 Mięśnie na pokaz

Koniec roku to czas podsumowań, dlatego zrobiliśmy subiektywny ranking mięśni słynnych aktorów z Hollywood. W roku 2014 wygrał... Przekonaj się na stronie 28.

30 Mózg w trybie turbo

Trenujesz? Dobrze. Robisz ćwiczenia poprawiające pamięć? Świetnie. Możesz spróbować wesprzeć swój mózg również ultradźwiękami. Może być jeszcze lepiej.

32 Jazda na czas

Być może jechałeś kiedyś ponad 200 km/h. Jednak wyobraź sobie, że wraz z kolegami bierzesz udział w zawodach, w których musicie pędzić z taką prędkością przez 24 godziny.

Dżentelmen

50 Facet cyfrowy

Czasami warto się porównać z innymi. Oto współcześni mężczyźni w liczbach. A gdzie Ty jesteś?

62 Bądź szarmancki

Drobne gesty są warte majątek, pod warunkiem że wykonywane są naturalnie i bez pretensji. I kobiety potrafi ą je docenić.

64 Wyjdź z opresji

Czasami musimy się mierzyć z różnymi kataklizmami, które zdarzają się przecież nawet najlepszym. Podpowiadamy, jak zminimalizować straty.

Zdrowie

90 Testosteron

Ten wybitnie męski hormon decyduje o tym, że mówią do Ciebie „proszę pana”; daje Ci siłę, podnosi libido, obniża głos i zwiększa wolę walki. Również tej o lepsze fi nansowe jutro. Ale – jak rasowy bankier – pobiera też prowizję. Często bardzo wysoką. Zobacz, jakie są zyski, a jakie koszty korzystania z usług testosteronu.

Paliwo

60 Dieta paleo 2.0

Przystosowaliśmy menu jaskiniowców do potrzeb współczesnych mężczyzn. Będzie równie zdrowo, a o wiele smaczniej niż przed wiekami.

80 Indyk story

Tutaj rozmiar ma znaczenie. Raz stajesz przy piekarniku i masz święty spokój z zaopatrzeniem na kilka następnych dni. Szybko, łatwo, prosto, ekonomicznie i zdrowo.

Związki i seks

35 Śmielej!

Łaskotanie piórkiem podczas gry wstępnej? Może to i miłe, ale czasem warto sięgnąć po cięższy kaliber.

46 Party w ofisie

Wydaje Ci się, że imprezy fi rmowe organizuje się po to, abyś się dobrze zabawił? Błąd. To część pracy i nieprzestrzeganie zasad może Cię słono kosztować.

Fitness

97 Siła herosa

Czwarta wersja naszego treningu Spartakusa jest jeszcze skuteczniejsza od poprzednich. Zresztą sam się przekonaj.

108 Lewy prosty

Nie ma chyba faceta, który na widok bokserskiego worka powstrzymałby pięści. Oto kilka porad, dzięki którym to on, nie Ty, będzie bez szans.