Tematy z okładki

41 Sprawdź się i zrób 100 powtórzeń

Włącz ducha rywalizacji i pokonaj w końcu treningową nudę. Umięśnioną sylwetkę bez grama zbędnego tłuszczu zyskasz niemal przy okazji.

50 Niegrzeczne gry wstępne

Niektóre kobiety lubią niegrzecznych chłopców i pieszczoty zdecydowanie śmielsze niż mały klapsik.

64 Złap formę jak Jamie Foxx

Jamie Foxx ma ciało, którego można mu pozazdrościć. Też sobie takie wypracuj.

78 24 sposoby na święta bez nadwagi i stresu

Oto udany eksperyment na własnym ciele, dzięki któremu spalisz 6000 kcal zjedzonych podczas Wigilii i nie dasz się noworocznemu kacowi.

92 Większe mięśnie, nowe ciało

Najlepsi atleci nie tylko wyglądają na sprawnych. Oni naprawdę tacy są. Oto ich patenty treningowe.

106 Kompletny trening w 4 ruchach (bez siłowni!)

Na widok chromowanej maszyny wysłużone hantle rzucasz w kąt? Nie zawsze wszystko, co nowsze, jest lepsze.

Mężczyzna alfa

22 Serce jak nowe

Dla serca groźne jest nie tylko nadciśnienie. Zobacz, jakie nowe zagrożenia zidentyfi kowali naukowcy, i chroń swój układ krążenia przed nieznanym wcześniej wrogiem.

24 Nie wierz sweet fociom

40% facetów zmyśla na portalach randkowych, podając swój wzrost, status oraz nazwę stanowiska pracy. Zobacz, co usiłują przed nami ukryć kobiety.

26 Wygraj wojnę

Bukmacherzy nie dają Ci żadnych szans przed Twoim pojedynkiem ze zbędnym balastem? Ten 15-minutowy trening to Twoja tajna broń, którą wszystkim niedowiarkom utrzesz nosa. Kto jest zwycięzcą? No, kto?!

28 Gulasz dla faceta

Dwa źródła dobrego białka przygotowane w hiszpańskim stylu i żelazo ze szpinaku dadzą Ci moc. A smakiem też nie pogardzisz.

30 Młodszy boss

Twoim przełożonym został facet świeżo po zagranicznych studiach, ale niestety młodszy od Ciebie o kilka lat. Jesteś wkurzony? Jasne, ale opanuj sytuację.

32 Wymaż krechę

Nie bagatelizuj nawet drobnego uszkodzenia lakieru. W takim miejscu błyskawicznie może pojawić się korozja. Zamiast rujnować się na lakiernika, samodzielnie usuń odprysk.

33 Marynarka w kratkę

Tweed – weekendowy materiał brytyjskich arystokratów, który się bardzo zdemokratyzował. Kurza stopka – rodzaj kraty, który łatwo łączy się z innymi wzorami. Po prostu trzeba ją mieć.

36 Zepsuj święta

Sposobów na spędzanie świąt jest tyle, ilu jest spędzających. Wszystkie łączy jedno: poczucie, że święta są w całym roku wyjątkowe, i ochota, by przebiegły w miłej, rodzinnej atmosferze.

Serwis MH

48 Pracuj bez gaf

Gafy w pracy można podzielić na te, które nie mają większego wpływu na Twoją karierę (ba, możesz dzięki nim zyskać grono sojuszników), oraz na te, za które możesz zapłacić zwolnieniem.

50 Nie musisz być grzeczny

Podobno co najmniej połowa kobiet fantazjuje o bardziej ekscytującym seksie. Jak dać jej to, czego pragnie, i nie wyłożyć się po amatorsku.

Zdrowie

44 Najlepsze tabletki dla faceta

Firmy farmaceutyczne prześcigają się w wypuszczaniu ciągle nowych preparatów, które według reklam mają leczyć niemal wszystko – od kataru do zawału. Zobacz, jakie środki są skuteczne w walce z typowymi męskimi problemami, i przestań się leczyć na ślepo.

58 Wyniki w skali makro

Nadludzka wytrzymałość bez litrów potu wylanych na treningu. Zainteresowany? MH sprawdza, co może osiągnąć amator, który podrasuje sobie krew.

78 Wygraj ze świętami

Oto udany eksperyment na własnym ciele, dzięki któremu spalisz 6000 kcal zjedzonych podczas Wigilii i nie dasz się pokonać noworocznemu kacowi.

Paliwo

72 Naturalny doping

Nie musisz się szprycować i sięgać po zakazane środki, żeby pobić życiówkę. Bezpieczne i legalne pomoce sportowe masz w zasięgu ręki.

84 Zrób to sam

Nie daj sobie wmówić, że kuchnia to wyłącznie celebracja z degustacją. To także patenty, sposoby i sposobiki. Poznaj niektóre z nich.

Fitness i sport

64 Król życia

Jamie Foxx, aktor i muzyk, zdradza przepis na to, jak wieść życie niczym prezydent USA i mieć mięśnie gwiazdy filmowej.

102 Wygraj ze stresem

Zamiast spinać się kolejnym trudnym dniem, ponapinaj trochę mięśnie. Po stresie nie zostanie nawet ślad.

Najlepsze prezenty 2013

D17 Biżuteria z charakterem dla niej

Chcesz jej kupić coś z biżuterii? To dobry pomysł. Rzuć okiem na nasze propozycje - najmodniejsze pierścionki, bransoletki i naszyjniki.

D18 Zegarki na wszystkie okazje

Zegarki to jedyna biżuteria, jaka przystoi facetowi. Dlatego kupno zegarka to poważna sprawa. Oto nasz wybór: na dzień, na wieczór i sportowe.

D21 Aparaty fotograficzne dla amatora i profesjonalisty

Dzisiaj już chyba wszyscy robią zdjęcia i wrzucają do sieci. Ale skoro lubisz to robić, dlaczego nie użyć profesjonalnego sprzętu?

D24 Ubrania i sprzęt sportowy

To, czym obecnie możesz ochronić głowę, zjeżdżając na snowboardzie, swoim zaawansowaniem technicznym dorównuje skafandrom wczesnych kosmonautów. To dlatego gadżeciarze tak lubią sport.