Tematy z okładki

55 Duże mięśnie bez siłowni

Dobra forma, wbrew pozorom, wcale nie wymaga jakichś totalnych poświęceń. Musisz tylko lekko zmodyfikować to, co i tak przecież robisz każdego dnia.

62 Elektryczny orgazm

Erotyczne gadżety nie mogą, a przynajmniej nie powinny zastępować partnera w łóżku ani maskować niedostatków. Wręcz przeciwnie, mają dawać radość i wspólne, synchroniczne i kosmiczne orgazmy.

71 Fast food na wyższe IQ, lepszy abs i mocniejsze serce

Myślisz, że zrobienie kanapki to taka prosta sprawa? Prosta, ale tylko wtedy, gdy wiesz, co z czym połączyć, by lunch dostarczył Ci energii na resztę dnia. Określ swój cel, a my damy Ci rozwiązanie.

78 10 reguł, które możesz złamać

Jest sporo takich zasad, które choć powszechnie znane, są nie do końca prawdziwe. Oto zasady, które możesz potraktować jak drogowskaz, ale nie jest to bezwzględny nakaz jazdy w lewo czy w prawo.

82 Świąteczne party w pracy

Jeden człowiek, osiem wpadek i osiem sposobów, jak się z nich wyplątać. Biznes to ryzykowna gra, ale nic nie może się równać z ryzykiem, jakie niesie ze sobą koniec roku. Fatalny ruch na świątecznym party w robocie i trud poświęcony budowaniu pozycji idzie na marne.

85 Herosi MH 2007

Ludzie z charakterem zawsze są w cenie. Ci, których przedstawiamy, pokazali, że nie wystarczy chcieć, by osiągnąć sukces. Zobacz, co jeszcze im pomogło. I bierz z nich przykład.

104 Sześć sposobów, by zdobyć jej telefon

Jak zostać mistrzem uwodzenia? Musisz dużo ćwiczyć, to jasne. Ale ważne są też teoretyczne podstawy podrywu.

106 Nowy Afganistan

Kulturystyczna rewolucja w Afganistanie. Mężczyźni doszli do wniosku, że jeśli uda im się zbudować mięśnie, to może łatwiej będzie im odbudować kraj.

120 Zrzuć brzuch w 28 dni

Trening na wzmocnienie i poszerzenie barków jest jak szampon trzy w jednym: dodaje siły, spłaszcza brzuch i zamienia sylwetkę na atletyczną.

Zdrowie/paliwo

59 Zastąp karpia sandaczem

Narodziła się nowa, świecka tradycja: świąteczny sandacz. Kto ma już dość zapachu i smaku stawowego mułu przy wigilijnym stole, niech spróbuje sandacza. Jest po prostu lepszy.

68 Tym razem rzucisz palenie

Ciągle nie rzuciłeś? A wiesz, że rzucenie palenia aż o 95% zmniejsza ryzyko raka jelita?

96 Żyły do kontroli

Wiesz, że usuwanie żylaków wygląda jak wymyślna tortura rodem z japońskiego horroru? Na szczęście nie boli, ale i tak wolałbyś tego uniknąć. Radzimy, jak.

Wyzwania

100 Skocz na narty. Z helikoptera

Heliskiing to narciarstwo w pełni ekstremalne. Nie dość, że helikopter wysadzi Cię na krawędzi góry, to jeszcze pojedziesz dziewiczym stokiem.

Fitness/sport

118 Piłka bosu

Trening na tym przyrządzie zapewnia płaski brzuch, ale także silne ramiona, uda i klatkę.

126 Power podchwytu

Podciąganie to więcej niż trening ramion i pleców. To narzędzie, dzięki któremu zdobędziesz szacunek i poprawisz pozycję w grupie.

Styl

129 Powszechne upłaszczenie

Prawdziwy mężczyzna powinien zbudować dom, posadzić drzewo, mieć syna i... płaszcz. Przynajmniej jeden. Oto płaszcz na wszelkie okazje.

132 Ona lubi, gdy to nosisz

Duża torba, szalik, rozpinany sweter... Na co jeszcze czekasz?!

Stałe rubryki

16 Newsroom

Będziesz wiedział pierwszy

26 Osobnik Alfa

Zostań przewodnikiem stada

44 Zapytaj MH

Specjaliści czekają na Twoje pytania

48 Powiedz MH

Podziel się swoimi patentami

136 Gdzie to kupisz

Adresy sklepów