Tematy z okładki

26 Brzuch ze stali

Wystarczy rzut oka na Jasona Stathama, by zauważyć, że facet nie jest mięczakiem. Wykorzystując tylko ciężar własnego ciała, doszedł do imponujących rezultatów. Zobacz, jak on to robi.

32 5 zdań, którym żadna się nie oprze

Wieczór, sobota, impreza. Wyławiasz ją wzrokiem z tłumu. Podchodzisz. Najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Również słuchowe. Dobrze rozpoczęta rozmowa może się skończyć tam, gdzie lubisz najbardziej. Oto 5 przykładów na wzór, resztę wymyśl sam.

49 Jedz chili na ostry seks

Jest zima, więc pora na... mrożonki. To dzięki nim nawet w środku stycznia możesz zrobić makaron ze świeżymi warzywami. I wrażenie na kobietach. Wystarczy odpowiednio dobrać składniki, np. szczyptę chili...

58 Rzuć palenie od zaraz

Redaktor MH rzucił palenie. Zważywszy na to, z jakim zapałem oddawał się temu nałogowi, aż trudno uwierzyć, że mu się udało. A jednak! Zobacz, jak sobie poradził i spróbuj też rzucić. Okazuje się, że wcale nie trzeba być nadczłowiekiem.

64 Mocne mięśnie z power jogą

Większości facetom joga kojarzy się z leniwą gimnastyką dla zwolenników relaksu. Niesłusznie, bo trzeba mieć niezłą krzepę, żeby wytrzymać w dziwnych pozycjach przez kilka minut. Jeśli jednak stanie bez ruchu w jednej pozycji wydaje Ci się zbyt nużące, spróbuj dynamicznej wersji jogi. Efekty są rewelacyjne!

76 23 proste patenty na zdrowe serce

Ryby to nieocenione źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, które mają zbawienny wpływ na Twoje serce. Wcale nie musisz się ograniczać do karpia i ryby po grecku. Oto jak zadbać o zdrowie ze smakiem.

85 Jak zabić stres, głód i karpia

Święta to czas obowiązkowego wypoczynku, radości i miłości. Kłopot w tym, że czasem ten wypoczynek, radość i miłość wychodzą bokiem. Jak uniknąć pułapek na koniec roku.

116 Spal tłuszcz w 8 ruchach

Zestaw dla twardzieli. Żadnych kompromisów, żadnych subtelności. Osiem konkretnych ćwiczeń ze sztangą, które sprawią, że nie będziesz się musiał ograniczać przy świątecznym stole.

Fitness i sport

112 Mięśnie na talerzu

Czasami brakuje Ci miejsca na trening albo po prostu chciałbyś coś zmienić. Wcale nie potrzebujesz całej sztangi, żeby poćwiczyć. Wystarczy jeden talerz.

114 Instruktor narciarski

To, że sam potrafisz jeździć na nartach, nie znaczy jeszcze, że umiesz uczyć innych. Poznaj sztuczki instruktorów narciarstwa. Naucz się uczyć.

120 Wyjście z bunkra

Tiger Woods, najsłynniejszy golfista świata, podpowiada, jak wybić piłkę z bunkra. Plus najważniejsze zasady golfowej etykiety.

Zdrowie i paliwo

36 Zakręć nos

Zwykły, banalny katar potrafi zepsuć humor na wiele dni i nocy. Proste sposoby na uszczelnienie nosa.

72 Unik przed śmiercią

Zobacz, gdzie i kiedy śmierć czyha na Ciebie najczęściej i albo omijaj te miejsca, albo uderz pierwszy. W końcu najlepszą obroną jest atak.

121 Oto nabiał

Chude mleko, serek wiejski, jogurty i sery. Sześciopak z mleczarni.

Związki i seks

52 Seksualna stacja obsługi

W seksie jak w życiu. Nie zawsze wszystko się udaje, nie zawsze wszystko działa tak, jak powinno. Oto nasza Autoryzowana Stacja Obsługi. Problem – diagnoza – naprawa.

Styl

123 Zima w szafie

W jednej marynarce całe święta. Odzież na stok. Buty na śnieg i chlapę w mieście. Instrukcja wiązania szalika oraz zapachy lata w środku zimy, czyli perfumy dla faceta MH.

132 Co do sekundy

Najlepsze zegarki sportowe. Dla zawodowców, amatorów i kibiców.

Stałe rubryki

12 Od redaktora

16 Zapytaj Men’s Health

„Jak wysuszyć buty?” i inne

18 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

20 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

22 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

24 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

26 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

140 Gdzie to kupisz

Dodatek MH Top Tech 07

91 Najlepszy sprzęt

Wyszukaliśmy dla ciebie, sprawdziliśmy. Polecamy.