Tematy z okładki

35 Uwolnij jej seksfantazje

Dwoje dorosłych ludzi może robić ze sobą wszystko, pod warunkiem że robią to dobrowolnie i nikogo nie krzywdzą. Czy ona o tym wie?

42 Cały trening w jednym ruchu

Ergometr wioślarski to sprzęt, dzięki któremu zmniejszysz obwód w pasie i zbudujesz imponujące mięśnie.

56 Pokonaj grypę w 20 sekund

Wystarczy 5 razy dziennie myć ręce przez 20 sekund, żeby zmniejszyć ryzyko złapania grypy aż o 37%.

61 Jedz jak facet

Lubisz golonkę, boczek i masło? Jedz śmiało. Obalamy mity na temat szkodliwości tłuszczu.

66 Za mało snu...

i 5 innych, zaskakujących powodów, przez które trudno Ci zrzucić parę kilo.

92 Przyspiesz metabolizm

Wylicz swój wiek metaboliczny na s. 78, a jeśli wyjdzie Ci, że jesteś starszy niż mówi metryka, przejdź kurację odmładzającą.

80 Zrób takie mięśnie

Wrestling. Takie miotanie się po ringu, choć reżyserowane, wymaga niezłej krzepy.

97 75 patentów na zimę

Life hacki, które poprawią komfort zabaw na śniegu, a w razie awarii mogą nawet uratować Ci życie.

Mężczyzna Alfa

14 Sześć paków

Wszyscy mamy mięśnie brzucha. Niektórzy z nas po prostu tego nie wiedzą. Do teraz, bo oto dajemy Ci najlepszy sposób na ich odsłonięcie.

16 Traf szóstkę

Trening brzucha to nie gra losowa. Tym razem naprawdę od tego, jak podejdziesz do zagadnienia, zależy Twoja wygrana. A jest o co grać!

18 Kuracja odmładzająca

Połącz przyjemne z pożytecznym i zapracuj na wieczną młodość... w łóżku. A jeśli Ci się poszczęści, nawet w trójkącie.

20 Wybierz żonę

Dlaczego warto zwracać uwagę na roześmiane i szczęśliwe dziewczyny? Bo gdy się z nimi ożenisz, będziesz żył dłużej i przyjemniej.

24 Dzikie smaki

Zdarzają się takie weekendy, gdy wyrzuca Cię za miasto, a do siłowni jest 3 dni końmi? Oto kanapka z dziczyzną, która sprawi, że Twoje mięśnie będą rosły 48 h, gdy Ty w tym czasie będziesz łowił ryby.

22 Wracaj do pełni sił

Kompozycja protein z imbirem wygląda na ryzykowny eksperyment, ale jeśli odważysz się na takie połączenie, szybciej zregenerujesz się po treningu.

26 Co się podoba pięknym paniom

Podobno pierwsze 2 minuty decydują o tym, czy się spodobasz i czy ona znajdzie w Tobie to „coś”. Co kręci popularną aktorkę Agnieszkę Więdłochę?

30 Nowa praca od jutra

Świat rekrutacji zmienia się równie szybko, jak świat high-tech. Zwiększysz szanse na pracę, nadążając za nim – czyli jak aktywnie szukać pracy w internecie.

Strategie

38 Mózg na dopalaniu

Każdy chciałby myśleć trochę szybciej, umieć się skupić trochę mocniej. I pozbyć się w końcu tego rozpraszającego stresu. Na szczęście można to zrobić. Co bardziej pomoże na stres: tysiące lat chińskiej tradycji czy nowoczesne technologie? Sprawdzamy akupunkturę i biofeedback.

Zdrowie

48 Ciesz się życiem dziś i pojutrze

Te sympatyczne panie wyjaśnią wam, jak się uchronić przed sześcioma największymi męskimi zagrożeniami dla zdrowia, czyli przed alzheimerem, marskością wątroby, niewydolnością nerek, chorobami serca, układu oddechowego i nowotworami... Spokojnie, to bardzo proste i przyjemne sposoby.

Paliwo

40 3% tłuszczu mniej już na święta

Warto się sprężyć przez nieco ponad miesiąc, bo ten intensywny, 30-minutowy trening kardio, wykonywany pięć dni w tygodniu, gwarantuje utratę tkanki tłuszczowej i odsłonięcie ABS. Już na sylwestrowej imprezie będziesz mógł bez zażenowania zdjąć koszulkę, gdy zrobi się gorąco.

Tłuszcz

64 Olej niejedno ma imię

Do czego używać oleju kokosowego, a do czego tego z pestek dyni czy winogron.

72 Tłuste dania

Pięć ociekających tłuszczem dań, które zapewnią Ci tyle energii, że nie zabraknie Ci sił na ćwiczenia.

62 Jaki tłuszcz jest najlepszy dla Ciebie

Tłuszcze wracają do łask. Jednak nie każdy jest dobry. Oto ściąga, jakie musisz jeść, jakie śmiało jeść możesz, a jakich lepiej unikać jak ognia.

Trener

92 Zamień tłuszcz na mięśnie

Wyglądasz jakoś inaczej niż 5 lat temu, ale nie masz czasu na siłownię? Dość wymówek. Wystarczy przecież kilka metrów kwadratowych i odrobina samozaparcia, by zbudować mięśnie, spalić tłuszcz i wyrzeźbić ciało, które na zdrowe nie tylko wygląda. Oto Twój plan, jak tego dokonać.