Tematy z okładki

22 4 nowe drogi do jej łóżka

Czyli co zrobić, gdy spotykasz piękną kobietę i głupiejesz.

36 5-minutowe dania na 6-pak

Te dania z tuńczyka to coś więcej niż otwarcie nożem konserwy. Ale ich przygotowanie jest dziecinnie proste.

40 1 skuteczny sposób na rzucenie fajek

A organizm zacznie się naprawiać w kilka minut po ostatnim papierosie.

42 Gra wstępna w 5D

Mówią, że kobiety mają bardziej wyostrzone zmysły. Zobacz, jak zostać jej najbardziej zmysłowym kochankiem.

49 Najlepsze rzeczy dla Twojej formy

Patenty, dzięki którym będziesz nie tylko zdrowszy, ale i szczęśliwszy.

70 Większe mięśnie

Naszej gwieździe udało się to osiągnąć w 28 dni - Tobie też się uda.

80 30 minut do mocnego serca

Trening oporowy - z każdym ruchem pozbywasz się cholesterolu LDL i wzmacniasz serce.

86 Spalaj jak piec

Żeby więcej spalać, musisz mieć energię pochodzącą z tego, co jesz. Znajdź odpowiednie paliwo i chudnij.

Serwis MH

60 Piekło w gębie

Podobno chłopaki nie płaczą. Czyżby? Trzech Czytelników MH, prawdziwych twardzieli, wystawiło swoje kubeczki smakowe na spotkanie papryczek chili. Po co? Bo nie pękają w życiu, bo chili to samo zdrowie, no i dlatego, że lubią na ostro. Ty też dopraw swoje życie z MH.

Mężczyzna alfa

22 Jedna szansa

Nie ma nic gorszego niż wypracowane „teksty na podryw” z poradnika podrywacza. To tak, jakbyś wysyłał CV z szablonu do różnych fi rm i tylko odręcznie wpisywał ich nazwę. Taka strategia po prostu nie działa na żadną kobietę wartą zainteresowania. Chcesz poznać zasadę idealnego podrywu? Nie ma takiej zasady.

24 Przeziębiony, ale na chodzie

Przeziębienie Cię nie zabije, ale może zamienić na tydzień w zombie. Zobacz, jak sobie poradzić z katarem, kaszlem i bólem głowy.

28 Prosto z Zatoki Meksykańskiej

Swojsko brzmiący morski lucjan i egzotyczna kuchnia dają atomową mieszankę smaku i aromatu. Zrób sobie Meksyk w domu.

29 Kasa w grupie

Pieniądze nie są dobrym tematem w towarzystwie. O ile każdy z osobna je lubi i chce mieć, o tyle w grupie to temat ryzykowny. Przeanalizowaliśmy kilka fi nansowych sytuacji i ryzyko, jakie niosą.

31 Dres wraca na salony

Moda na aktywny styl życia przenosi się z klubów fi tness na ulice w sposób coraz bardziej dosłowny. Dresowe spodnie pojawiły się nawet na wybiegach mody. Zobacz, jak je nosić.

32 Jak nie pić wina

Picie sfermentowanego wyciągu z winogron powoli staje się u nas wyznacznikiem statusu. Jedna połowa lubi i umie to robić, druga nie lubi, nie umie, ale aspiruje. Oto kilka zachowań, które pokażą wszystkim, do której połowy należysz.

35 Forma w 15 minut

Kombinacja ruchów z ciężarem własnego ciała z tymi, które wymagają solidnego obciążenia, pozwoli Ci do minimum skrócić czas treningu.

Seks

42 Zmysłowy przewodnik po niej

Seks jest doświadczeniem totalnym, w którym uczestniczą wszystkie zmysły – patrzysz na nią, dotykasz jej, czujesz jej zapach, smak skóry, słyszysz jej westchnienia. To wszystko składa się w jedną zmysłową całość. Dziś nauczysz się korzystać ze wszystkich danych Ci przez ewolucję receptorów.

Zdrowie

66 11 zabójców facetów

Drobne zmiany w codziennych nawykach mogą sprawić, że dłużej będziesz wchodził w spodnie z liceum, dojedziesz w jednym kawałku do celu, nie umrzesz zatruty lekami, a na starość nie będziesz musiał korzystać z laski. Naprawdę niewiele potrzeba, by ominąć rafy czyhające na Ciebie w pracy i w domu.

Fitness

70 Mutant i dżentelmen

Ten rok należał do Hugh Jackmana. Zagrał w świetnych fi lmach. Wyglądu zazdroszczą mu dużo młodsi koledzy. Poznaj przepis na sylwetkę mutanta i urok dżentelmena.

80 Szef wszystkich mięśni

Większe mięśnie pomogą Ci nie tylko ochronić dziewczynę, lecz również serce, za którego wrażliwość ona tak bardzo Cię lubi.

Styl

95 Dopasuj sobie nowe dżinsy

Dziś każdy ma w szafie dżinsy. Ale często niezbyt dopasowane w sensie przenośnym, bo w dosłownym czasami aż za bardzo. Przejrzeliśmy ich różne fasony, kolory i ceny, żeby następna para dżinsów była idealnie dopasowana do Twojej sylwetki, stylu i dnia wypłaty.

Adrenalina zima 2014

D4 Wskakuj na skitury

Narciarstwo skiturowe to sposób na dotarcie w najbardziej niedostępne rejony górskie. Tym razem zabieramy Cię w Alpy Ötztalskie, na drugi co do wysokości szczyt Austrii - Wildspitze.

D10 Zdobądź Arktykę

Samodzielna wyprawa do królestwa polarnych niedźwiedzi to zbyt duże wyzwanie dla niedoświadczonego podróżnika. Dlatego na Spitsbergen ruszysz pod opieką polarnika Rafała Króla.

D14 Zjeżdżaj bezpiecznie

Wszyscy wiedzą, że przed sezonem trzeba poćwiczyć, żeby nie połamać się na pierwszym wyjeździe, ale rzadko kto to robi. Bądź mądrzejszy i ćwicz razem z Maciejem Bydlińskim, mistrzem Polski w narciarstwie alpejskim.

D16 Rządź na desce

Wolisz snowboard? Bardzo proszę. Trening przygotowany przez dr. Piotra Kunysza, wykładowcę AWF i instruktora z wieloletnim doświadczeniem, sprawi, że będziesz śmigać na desce szybciej i bezpieczniej.

D18 Baw się poza stokiem

W Południowym Tyrolu nie będziesz się nudził, nawet jeśli nie jeździsz na nartach czy desce. Czekają na Ciebie 10-km tor saneczkowy, strzelanie z ostrej amunicji czy rakiety śnieżne. Wybór należy do Ciebie.

D20 Zadbaj o auto

Żeby wyjazd na zimowe wakacje był udany, musisz przygotować do niego nie tylko siebie i sprzęt sportowy, ale również samochód. Sprawdź nasze motoryzacyjne, zimowe ABC.

D23 Zrób listę zakupów

Nie musisz godzinami siedzieć w internecie, szukając wymarzonego sprzętu na zimę. Zrobiliśmy to za Ciebie i zebraliśmy rzeczy naprawdę godne polecenia.