Tematy z okładki

43 70 BPS - tempo, które chroni serce

Jak wykorzystać muzykę na siłowni, w łóżku i w pracy.

48 Jak mieć mocne włosy

Żeby cieszyć się długo czupryną, zadbaj o włosy już dziś. To proste.

50 Ona będzie Twoją grouppie

Dlaczego kobiety kochają rockmanów. Dowiedz się i zostań gwiazdą we własnym domu.

56 Superpower na talerzu

Dania dla tych, którzy muszą mieć więcej energii od innych.

62 10 złotych zasad zarządzania pieniędzmi

Jeśli druga fala kryzysu rzeczywiście nadejdzie, Ty będziesz na nią przygotowany.

66 Mięśnie ze stali

Zbuduj sobie mięśnie jak Volverine, czyli jak to robi Hugh Jackman.

72 Zrzuć brzuch, jedząc węgle

Węglowodany nie są aż tak tuczące, jak się często mówi. Trzeba je tylko umieć wybrać.

85 Świetna forma w 28 dni

Zyskaj lepszą formę niż miałeś kiedykolwiek w życiu.

99 Lepszy wygląd w 60 sekund

Jedzenie, które zmienia Twój image. Bez kosmetyków, operacji plastycznych itp.

Mężczyzna alfa

26 Giganci rocka

Ich rockandrollowe życie to najczęściej tylko starannie pielęgnowany wizerunek. Gdyby żyli tak, jak to opisują, od dawna moglibyśmy słuchać ich już tylko z płyt.

32 Wielka weryfikacja

Nie ma co upierać się przy rzeczach, które nie działają. Czas zrewidować naszą wiedzę o tym, co jest naprawdę podniecające w seksie.

34 Po łuku

Dawniej facet musiał polegać na łuku podczas polowań i walk. Dzisiaj to niby tylko sport, ale każdy łucznik powie Ci, że to wciąż kwestia życia i śmierci.

38 Żelazna racja

Samotna, zapomniana w kuchennej szafce, lekko pordzewiała żelazna puszka tuńczyka może być wstępem do rewelacyjnego obiadu lub kolacji.

Serwis MH

46 Tusz pod skórą

Zanim zdecydujesz się na tatuaż, zobacz, jakie mogą być konsekwencje. I jak się do tego zabrać, żeby zminimalizować szkody.

56 paliwo.fm

Każdy członek zespołu rockowego wymaga nieco innego zasilania. Zobacz, co jeść, żeby móc utrzymać rytm.

80 Boks na klepisku

W Ghanie, z dala od naszych luksusowych siłowni, prawdziwi wojownicy w spartańskich warunkach rzeźbią swoje ciała. Wyzwól w sobie ich ducha, a zyskasz formę mistrza.

Sekcja specjalna

20 Łóżkowy paraliż

Za dużo myślenia czasem paraliżuje aktywność. W seksie też. Mężczyźni, którzy zaczynają się stresować tym, jak im ten kolejny raz wyjdzie w łóżku, mogą mieć problem z utrzymaniem erekcji.

50 Dziewczyna frontmana

Poznaj największe atuty rockowych gwiazd, naucz się zachowywać podobnie i zamień swoją dziewczynę w swoją najgorętszą fankę.

62 Porządki w portfelu

Żeby nie dać się kryzysowi, który politycy tak ochoczo zapowiadają, zobacz, jakie błędy popełniamy najczęściej, i wyciągnij wnioski.

107 Styl do kwadratu

Zawracanie głowy z tą modą. Co projektant, to inny trend. Wybraliśmy 4 najlepsze według nas propozycje, które nadają się na nasze ulic.

Osobisty trener

92 Sprzęt osobisty

Najlepszy przyrząd treningowy to taki, który można zabrać ze sobą wszędzie i z jego pomocą wykonać kompletny trening. Wniosek? Najlepszy sprzęt to Twoje ciało.

94 Wyjście ze zwisu

Zanim złapiesz drążek i zaczniesz się podciągać, rozgrzej plecy - zrobisz więcej powtórzeń i odsuniesz ryzyko kontuzji.

Chillout

113 Giełda kultury

Wybraliśmy dla Ciebie imprezy, których nie warto przegapić w listopadzie. Każda z nich to gwarantowane wrażenia na wysokim poziomie.

114 Targuj się

Kiedyś polowaliśmy na niedźwiedzie i bizony; dziś nasz przewodnik, jak upolować najnowsze trendy i oryginalne rzeczy. Najlepsze tereny łowieckie znajdziesz na targach.

116 Kuchnia

Pieczona jagnięcina i delikatne purée z zielonego groszku przekonają każdego, że te dwa smaki całe życie czekały na siebie. Oto spotkanie na szczycie.

120 Film

Mężczyźni rządzą światem, żeby doskonalej pasował do kobiet – dziś polecamy kilka filmów, które przyczyny biegu rzeczy i tąpnięć historii szukają tak w ideach, jak i w idealnych kształtach kobiet.

Paliwo

102 Podwójny kebab

Oto dwie wersje tureckiego klasyka: jedna doda Ci mięśni, a druga odbierze tłuszcz. Wybierz tę, która Ci akurat bardziej odpowiada.

104 Mięśnie na stok

Co jeść, gdy wybierasz się pozjeżdżać po śniegu. Nawet jeśli zakopiesz się w puchu, będziesz miał wystarczającą ilość energii, aby dokończyć bieg.

Dodatek MH Zima 2012

S4 Demony prędkości

Speedriding, czyli połączenie narciarstwa, paralotniarstwa i spadochroniarstwa, to ekstremalna ekstremalność. Wprowadzamy Cię w tajniki tego młodego sportu i podpowiadamy, jak oraz gdzie zacząć.

S10 Zimowa mapa Europy

W tych miejscach na pewno nie będziesz się nudził – zastrzyk adrenaliny masz zagwarantowany. MH poleca najgorętsze stacje sportów zimowych.

S12 Rozgrzewka

Zobacz, co musisz zrobić, zanim przypniesz snowboard do nóg, żeby bezpiecznie spędzić dzień na stoku. Przy okazji sprawdzisz, w czym możesz na nim wystąpić w tym sezonie.

S16 Mokra zaprawa

Solidnie przepracowany okres przygotowawczy do sezonu narciarskiego nie zwalnia Cię od rozgrzewki. Proponujemy zestaw ćwiczeń i nowości sprzętowe na nadchodzący sezon.

S20 Bez falstartu

Wyprawa na biegówkach czy rakietach śnieżnych to wysiłek, do którego nie można podchodzić na chłodno. Radzimy, jak się do niego przygotować, tak by Twoja wyprawa nie skończyła się po 100 metrach. Bonus: outdoorowe nowinki sprzętowe.

S24 Poślizg kontrolowany

Wyprawa rowerem w góry między grudniem a marcem to wcale nie absurd. Pod warunkiem że przeczytasz nasz poradnik, dzięki któremu w poślizg wpadniesz wtedy, gdy będziesz chciał.