Tematy z okładki

32 Frytki, pilot i łóżko uchronią Cię przed grypą

Usiądź wygodnie w fotelu i włącz swoją ulubioną komedię. Taki seans obniża poziom stresu o niemal 100%, a więc podnosi odporność. Potem poczęstuj się ziemniaczkiem (str. 76) i hop do łóżka (str. 82).

38 7 sposobów, by być bogatym

Powolne wspinanie się po szczeblach kariery, podwyżki, oszczędności... I już w wieku 68 lat będziesz mógł o sobie powiedzieć, że jesteś zamożny. Tak też można. Ale można też nie tracić czasu i zostać bogatym rentierem już teraz.

54 Taki ABS. Sześć szybkich dań na sześciopak

Przestań liczyć kalorie i rezygnować z deserów – w ten sposób nie schudniesz, tylko wpędzisz się w nerwicę. Przerzuć się na dietę ABS, a tarkę na brzuchu wyrzeźbisz bez większych wyrzeczeń.

58 Ona chce seksu

Możesz sobie chodzić do opery, czytać prozę irańską i znać się na serwerach, ale w kontaktach z kobietami i tak jesteś jak zwierzę. One odbierają i wysyłają sygnały, które nie mają nic wspólnego z cywilizacją. Naucz się, jak je rozpoznać i jak wysyłać swoje.

74 Nigdy jej tego nie mów

To, że coś jest prawdą, nie oznacza jeszcze, że koniecznie trzeba się nią dzielić. Zwłaszcza z kobietą. Pewne rzeczy naprawdę warto przemilczeć. Zobacz, które odzywki i zachowania są szczególnie niebezpieczne.

84 Pij wino i chudnij

Wybieranie i picie wina dzieli świat na pół. Pierwsza połowa wybiera i pije, a druga nie, bo nie wie, jak to robić. I nie wie, co przez to traci. Oto instrukcja obsługi wina.

92 Superforma dla zapracowanych – w 30 minut

Guma tradycyjnie już chroni przed niechcianymi skutkami krótkich (lub dłuższych) chwil rozkoszy. Ta do ćwiczeń uchroni Cię przed niechcianą nadwagą po rozkoszach stołu.

105 23 proste patenty na świetny wygląd

Wystarczy, że do swojego szarego mundurka dodasz jeden fioletowy element i już będzie super. Wiesz, po czym poznać dobre dżinsy? Sprawdź, jakie kurtki i zegarki nosi facet z miasta.

Fitness i sport

46 Aaaa. Trenera. Pilnie.

Kiepski trener może ci przynieść więcej szkody niż pożytku. Czego możesz wymagać od instruktora w siłowni, abyś nie zmarnował wydanej na niego kasy.

94 Mięśnie parzyste

Mięśnie pracują w parach – jeden z przodu, drugi z tyłu. Zachowaj między nimi równowagę, a uwolnisz cały drzemiący w Twoich muskułach potencjał, w dodatku bezboleśnie.

98 Oscarowa sylwetka

Mięśnie drugiego planu często decydują o sukcesie tych, które grają główne role. Popracuj nad dobrą obsadą każdej roli, a będziesz miał sylwetkę godną Oscara i siłę Herkulesa.

103 Nie męcz się na próżno

Najlepsze i najgorsze ćwiczenia na mięśnie brzucha. Sprawdź, co pomoże Ci zbudować kaloryfer, a co jest stratą czasu.

Wyzwania

64 W brzuchu góry

Wejdź do jaskiń i pokonaj najgłębsze pokłady skał, błota i swojego strachu.

Zdrowie i paliwo

68 Organizacja wewnętrzna

To, jak wyglądasz, zależy nie tylko od tego, ile czasu spędzisz w siłowni. Mięśnie są wprawdzie ważne, ale aby mieć dobrą kondycję i siły na ćwiczenia, musisz też zadbać o organy wewnętrzne.

76 Zważ na warzywa

Wyrywamy z ziemi paskudne bulwy, którymi jesienią i zimą wzmocnisz swój organizm. Przyrządzone w męskiej kuchni od razu nabiorą urody i smaku.

81 Prawda czy mit

Niektóre powszechnie powtarzane opinie na temat zdrowia albo już się zdezaktualizowały, albo też nigdy nie były prawdziwe. Zobacz, co jest prawdą, a co nie.

Związki i seks

24 Droga do celu

...nie zawsze wiedzie prosto. A właściwie bardzo rzadko. Zobacz, jakimi zakamarkami się przemykać i w jakim tempie, by nie zabłądzić. One naprawdę lubią orgazm.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

\"Jak wysuszyć buty?\" i inne

14 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

16 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

18 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

20 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

22 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

120 Gdzie to kupisz