Tematy z okładki

54 Seks, o którym będzie opowiadała koleżankom

Od dawna wiadomo, że nie wszyscy faceci są monogamiczni. Ale niektórzy bardziej niż inni. Zobacz, co się dzieje, kiedy mono zamienia się stereo.

60 Grypa. Nie daj się trafić

Wokół ptasiej grypy jest prawdopodobnie więcej hałasu, niż prawdziwego niebezpieczeństwa, ale warto dmuchać na zimne. Historia uczy, że lekceważenie zagrożenia często kończy się katastrofą.

63 Outdoorowy sprzęt na zimę

Jedna z definicji człowieka brzmi: zwierzę dwunożne, nieopierzone. Otóż to, nie mamy ani futra, ani piór. Ale mamy ubrania. Na deszcz, śnieg i mróz.

72 Odsłoń ABS

Choćbyś robił 600 brzuszków dziennie, zawsze na brzuchu pozostanie Ci warstewka tłuszczu, ukrywająca mięśnie. Oto tricki, jak się jej pozbyć i odsłonić tarkę.

80 10 prostych sposobów, by żyć 10 lat dłużej

Kobiety chorują wprawdzie częściej niż my, ale to my umieramy szybciej. One żyją przeciętnie o 8 lat dłużej niż my. To dwa finały piłkarskich mistrzostw świata! Warto coś zrobić, żeby zdążyć je obejrzeć.

84 7 patentów na szybki awans

Brzmi to zaskakująco, ale szczęście to nie jest stan niezależny od naszej woli. Można się go nauczyć. A szczęśliwi ludzie są bardziej atrakcyjni. Dla pracodawców też.

90 Jedz za dwóch i chudnij

O tym, że od tłuszczu się tyje, wie chyba każdy. Ale czy na pewno? Jednak okazuje się, że zdania uczonych są podzielone. Są też tacy, którzy twierdzą, że tłuszcz... odchudza.

96 Czy ona Cię zdradzi?

W życiu każdej kobiety (tak jest, Twojej również) jest kilka takich momentów, nazwijmy je krytycznymi, kiedy jest bardziej skłonna zdradzić niż kiedy indziej. Wskazujemy, kiedy spodziewać się zagrożenia, po czym poznać, że się zbliża i jak mu zapobiec.

Wyzwania

113 Tam, gdzie nie ma dróg

Jak wyruszyć w teren i wrócić cało autem, które na terenowe tylko wygląda. SUV-y – młodsi bracia klasycznych terenówek – pozwalają pojeździć po bezdrożach, ale trzeba zachować większą ostrożność.

Zdrowie i paliwo

126 Ból w kroku

Każdy ból w okolicach genitaliów przyprawia nas o strach. Głównie przed rakiem. Jednak niepotrzebnie. Bardzo możliwe, że ból w kroku to po prostu zapalenie prostaty. Bolesne, lecz uleczalne.

108 Przyszłość na szali

Kto nie chciałby wiedzieć, jak będzie wyglądało jego życie za 10 lat, jak będzie wyglądał on sam. Zabaw się w proroka i sprawdź, ile będziesz ważył w 2015 roku.

Męskie sprawy

78 Król Królewskich

Zinedine Zidane, jeden z najlepszych piłkarzy świata, radzi, jak powstrzymać napór wody sodowej do głowy i zachować klasę, będąc bożyszczem milionów ludzi.

88 No nie! Znowu!

Jest na tym świecie kilka (tysiące?) rzeczy, które choć są tylko drobnymi dolegliwościami, potrafią doprowadzić faceta do szału. Oto subiektywna lista tych najgorszych.

116 I czerwone, i czarne przegrywa

Uzależnić się można niemal od wszystkiego: narkotyków, alkoholu, papierosów, seksu, pracy... Ale najbardziej kosztownym nałogiem jest hazard. Przy zielonym stoliku można w najkrótszym czasie stracić wszystko.

120 Wielki weryfikator

Wszyscy chcą nas oszukać. Podrobione buty, fałszywe pieniądze, sztuczne piersi i cała masa innych falsyfikatów. Zobacz, jak rozpoznać oryginały.

Fitness i sport

98 Ciało, jakie chcesz

Jeden chce nabrać masy, drugi – schudnąć, jeszcze inny marzy o większej sile. Na wszystko są sposoby. Oto one.

128 Trening dwa w jednym

Po co wymyślono szampony 2 w 1? Żeby oszczędzić nam czasu. Ćwiczenia hybrydowe też.

Seks

104 Seksualna stolica polski

Kolejny raport z cyklu „Najlepsze miasto dla faceta”. Tym razem badamy, w którym z dużych miast facetom żyje się najlepiej pod TYM względem.

Stałe rubryki

8 Od redaktora

12 Zapytaj Men’s Health

„Dlaczego lodówka śmierdzi?” i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

136 Gdzie to kupisz