Tematy z okładki

18 Jak nigdy nie wyłysieć

Łysiejący faceci jak tonący często chwytają się brzytwy, stosując przedziwne mikstury. Niepotrzebnie, bo przecież są sprawdzone sposoby na powstrzymanie łysienia.

52 12 miejsc na superseks

Ile razy można powtarzać ten sam nudny rytuał: kąpiel, mycie ząbków, skok pod kołderkę i gasimy światło... Dzisiaj ją zaskocz i poszukajcie innego placu zabaw.

66 Broń się sam

Nie każdy ma posturę, która już z daleka odstrasza agresywną hołotę. Ale każdy może się przygotować na ewentualny atak. Zostań liderem samoobrony.

80 Jak w 3 min wygrać 10 lat życia

Za pomocą kilku prostych patentów możesz przedłużyć żywot swojego samochodu, pralkosuszarki, monitora, a nawet swój własny...

84 Jak kupić idealny garnitur

Dlaczego na innych facetach garnitury leżą jak ulał, a na Tobie jakoś nie? Zobacz, na co zwracać uwagę, zanim wybierzesz ten idealny.

90 Daj się jej poderwać

Od tysiącleci to faceci musieli kombinować, jak poderwać dziewczynę. Ale to się zmieniło. One przejmują inicjatywę. Wystarczy dać się poderwać.

98 Jedz do woli i chudnij

Wchodzisz do sklepu i stajesz przed dylematem, co by kupić. Teraz już nie musisz się głowić. Wybierz coś z naszej listy produktów dla faceta.

106 Kompletny program na siłę

Nie wszyscy bywalcy siłowni chcą wyglądać jak Schwarzenegger. Niektórzy ćwiczą, bo po prostu chcą być silniejsi. Dowiedz się, jak zwiększyć siłę w cztery tygodnie.

120 Mocne plecy

Dzięki mocnym mięśniom pleców będziesz mógł bez wysiłku podnieść beczkę piwa, nie obawiając się, że przy okazji trzaśnie Ci coś w kręgosłupie.

Związki

76 Trudne pytania

„Kochanie, czy nie jestem za gruba?” – takie pozornie niewinne pytanie może prowadzić do katastrofy. Podpowiadamy, jak wybrnąć z opresji bez strat w ludziach.

96 Popamiętasz mnie

Jak unikać sytuacji, po których Twoja kobieta zapamięta Cię do końca życia jako wyjątkowego buraka.

Męskie sprawy

64 Z punktu widzenia outsidera

Willem Dafoe opowiada, jak iść przez życie, nie oglądając się za siebie zbyt często.

108 Zapach mężczyzny

Czasami nie da się uniknąć sytuacji, kiedy zaczyna Cię krępować Twój zapach. Na szczęście, są sprytne sztuczki, które pomagają w takich wypadkach.

110 Powiedz mi, tato...

Skończyłeś studia, masz dobrą pracę, rodzinę... Dlaczego więc Twój ojciec ciągle traktuje Cię jak nierozgarniętego nastolatka? Porozmawiaj z nim.

Fitness i sport

92 Przed nartami

Żeby w zimie czerpać prawdziwą przyjemność z jazdy na nartach i nie skręcić sobie nogi już po pierwszym zjeździe, jeszcze dziś zacznij przygotowania kondycyjne.

Zdrowie

70 Przesłodzeni

Cukrzyca bardzo długo nie daje żadnych wyraźnych objawów. Sprawdź, co Cię powinno zaniepokoić.

114 Zapomnij o okularach

Jeśli masz już dosyć ciągle zapodziewających się okularów, zobacz, jak laser może Ci ułatwić życie.

Kariera

116 Manipulatorzy

Właśnie zrobiłeś coś, czego właściwie nigdy byś nie zrobił, gdybyś tylko się choć chwilę zastanowił. Czy przypadkiem ktoś Cię nie zmanipulował?

Styl

59 Ubranie 4 x 4

Wozy z napędem na cztery koła potrafią jeździć w każdym terenie. Ich odzieżowym odpowiednikiem są nowoczesne ubrania outdoorowe. Oto najlepsze z najlepszych.

Wyzwania i podróże

72 Licencja na nurkowanie

Nurkowanie to niezwykła, ale potencjalnie niebezpieczna przygoda. Zdobądź patent nurka i pływaj bezpiecznie.

Stałe rubryki

12 Od redaktora

16 Zapytaj Men’s Health

„Czy płatki owsiane są zdrowe?” i inne

20 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

22 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

24 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

26 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

128 Gdzie to kupisz