Tematy z okładki

37 25 sposobów na stres

Zobacz, jak używać głowy, by wzmocnić kreatywność, zmniejszyć stres, a nawet budować mięśnie.

48 Jedz, pij i nie tyj!

Często nawet nie wiesz, że sam sobie szkodzisz. Podpowiadamy, gdzie szukać grzechu i jak znaleźć aktywności przyjemniejsze niż on.

64 Cukier groźny jak alkohol

Sprawdzamy, czy jedzenie może uzależnić podobnie jak alkohol czy narkotyki.

72 Patenty na lepszy seks

Inni znają sztuczki, my mamy sposoby. Skuteczne, potwierdzone naukowo, dzięki którym czeka Cię kilkadziesiąt naprawdę gorących nocy.

76 Od chabety do atlety

Przepis na transformację Joe Manganiello jest prosty: rzetelna praca, dyscyplina i kilka dobrych rad od samego Schwarzeneggera.

93 Burger i szejki na duże mięśnie

Ileż można jeść tę samą mieloną wołowinę? Podpowiadamy, co włożyć do bułki, żeby dało moc do ćwiczeń i przy okazji świetnie smakowało.

96 Mocne ramię, silny cios

Ten ukierunkowany na rozbudowę bicepsów i tricepsów program treningowy ma również tę zaletę, że przy okazji wzmacnia siłę ciosu.

Facet z okładki

76 Mały, wielki Joe

Joe Manganiello na przestrzeni lat stał się szybszy, silniejszy i sprawniejszy. Dzięki temu pojawiał się na okładkach Men’s Health na całym świecie częściej nawet niż Hugh Jackman czy Jason Statham. Dlaczego? Ponieważ w przeciwieństwie do wielu innych gwiazd photoshopa Manganiello naprawdę ma takie mięśnie, jak na zdjęciach.

Paliwo

40 Herbata de luxe

Z herbatą jest trochę jak z winem. Jeśli zaniedbasz rytuał, będzie po herbacie i wszystkich jej zdrowotnych i smakowych walorach. Na co dobrze zwracać uwagę.

93 Koktajl uniwersalny

Koktajle to nie tylko źródło białka. Mogą dostarczyć mięśniom także innych niezbędnych składników. Cztery przepisy, cztery składniki.

Zdrowie

46 Co Ci grozi na siłowni

Oczywiście sport to zdrowie, pod warunkiem że Twoi koledzy z siłowni nie zarażą Cię grypą czy grzybicą. Zobacz, jak się nie zarazić tymi chorobami, jak uniknąć czerwonych oczu i bólu ucha na basenie czy ataku astmy w sali gimnastycznej. Proste patenty, dzięki którym nie będziesz musiał przerywać treningów.

Sport

89 Tradycja wciąż działa

Ten 4-tygodniowy program przetestowało przez ostatnie dekady tysiące mężczyzn. Teraz Twoja kolej.

102 Patenty dla niecierpliwych

Porażki, które poniosłeś, to tylko przegrane bitwy. W wojnie z balastem górą na pewno będziesz Ty.

Serwis

48 Pokuta przyjemniejsza niż grzech

Paradoksalnie, największym grzechem jest ten, który szkodzi grzesznikowi. Nie rób sobie tego, co innym niemiłe.

56 Wielkie żarcie

Uwolnij swoje żądze w kuchni, celebrując obżarstwo: grzeszne jedzenie jeszcze nigdy nie smakowało tak dobrze. A bogactwo wartości odżywczych zapewni Ci odpuszczenie win.

Mężczyzna Alfa

18 Zestaw do seksu

Zadziałaj na jej zmysły i spraw, żeby to właśnie Ciebie uznała za nosiciela najlepszych genów.

20 Miód na rany

Pszczoły mogą nas uratować przed inwazją bakterii odpornych na wszystkie antybiotyki, jakie znamy. Oraz przed głodem, oczywiście.

22 Bez monotonii

Wystarczy wyprowadzić mięśnie z równowagi, by efekty treningu zobaczyć w lustrze i na ringu jeszcze szybciej.

24 Mięśnie wrogiem tłuszczu

Więcej mięśni to najlepszy sposób na spalanie tłuszczu. Podpowiadamy, jak dostarczyć im budulca.

26 Schab jesienny

Jesień wcale nie jest złota, tylko szarostalowa, i wcale nie polska, tylko międzynarodowa. Tak czy owak będzie paskudnie, mokro i chorobowo. Trzeba się przygotować.

27 Liczi power!

Już po miesiącu możesz zdziwić się, mierząc czas podczas treningu biegowego. Dzięki owocom liczi zaczniesz osiągać prędkości wymagające podwyższonej ochrony.

28 Poluj nocą

Skończyło się lato, a Ty ciągle masz ochotę na amory? Szukaj pań, które nie lubią chodzić wcześnie spać. One mają większą ochotę niż te chodzące spać z kurami.

30 Nie sprzątaj biurka

Geniusze znani są z zamieszania, jakie potrafi ą zrobić w świecie i nierzadko bałaganu wokół siebie. Bo wielka myśl z powodzeniem może rodzić się w chaosie.

Dodatek MH Styl

7 Ikony nowego stylu

Z modowych nowinek na nadchodzący sezon wybraliśmy dla Ciebie te, które podkreślają męską sylwetkę, silny charakter i stylistyczną dojrzałość.

16 Jak milion dolarów

Garnitur to zbroja współczesnego wojownika. Dodaje pewności siebie, eksponuje Twoje atuty i wzbudza respekt. W dodatku możesz go kupić w bardzo przystępnej cenie.

22 W czym na ślub?

Z ubraniem na ślub i wesele zawsze jest problem – niby ma być galowo, a jednak nie zawsze wieczorowo. Dzięki naszemu krótkiemu poradnikowi dowiesz się, jak podkreślić doniosłość chwili i jednocześnie znaleźć strój, w którym będziesz mógł bawić się do białego rana.

30 Bądź smart!

Wystarczy marynarka i odrobina wyczucia, żeby Twój codzienny styl zaczął robić wrażenie. Nie tracąc jednocześnie nic ze swojej wygody.

36 Małe się liczy

W dobrych ciuchach każdy wygląda dobrze. Jednak to dodatki wyróżnią Cię z tłumu nieźle ubranych facetów. Zadbaj o szczegóły.

38 14 sposobów na co dzień i od święta

Nie zostaliśmy stworzeni dla mody. To moda została stworzona dla nas. Podpowiadamy, jak ją ujarzmić i wykorzystać do swoich celów.