Tematy z okładki

28 Wzmocnij słabą wolę

Naucz się pokonywać bariery w Twoim mózgu.

40 Tu szukaj białka

Siła z piersi kurczaka.

42 Więcej seksu

Zobacz, jakie błędy popełniają inni faceci w łóżku. Inni. Ty już nie.

52 Forma, power, speed

Mateusz Masternak wyjaśnia, jak boksować, żeby wygrywać.

60 25 sposobów, by żyć 20 lat dłużej

Jak zwiększyć szanse na życie bez krępujących problemów z prostatą.

64 300 zł za orgazm

W jaki sposób można zarobić swoim ciałem. Bezpruderyjnie również.

70 Sześciopak w 6 tygodni

Trening kilka razy skuteczniejszy niż banalne brzuszki.

76 Przeżyj na bezludnej wyspie

Nigdy nie wiesz, kiedy przydadzą Ci się umiejętności przetrwania w dziczy.

86 5 kilo twardych mięśni

5 kilo twardych mięśni Ten 4-tygodniowy program nie zadziała, jeśli nie będziesz grał według naszych reguł.

94 Spal 800 kcal w godzinę

CrossFit rozwija wszystkie mięśnie i pozwala pozbywać się tłuszczu.

Mężczyzna alfa

20 Tatuaże na niej

O co w nich chodzi? Mają być seksowne – to wiemy, ale dodatkowo są jakimś komunikatem dla otoczenia. Zobacz, jak go odczytać.

24 Piłka lekarska

Ten przyspieszony kurs obsługi piłki lekarskiej nie kończy się egzaminem. To niepotrzebne: przejdź go, a zyskasz supersprawność. Gwarantowane.

26 Dojedź do celu

Rozproszenie uwagi to jedna z najczęstszych przyczyn wypadków. Zobacz, co Cię rozprasza za kółkiem i jak się skupić na drodze.

30 Cheesburger bez mięsa

Wegetariański burger? To nie dla mnie! I tu się Pan mylisz. Kup tylko dobry ser, a po 22 minutach będziesz bardzo zdziwiony potęgą tego dania.

Serwis MH

35 Lektury nieobowiązkowe

Ktoś powiedział, że uczymy się przez całe życie, z wyjątkiem czasów szkolnych. Oto 12 lektur dla byłych uczniów. Czytaj i ucz się, czym karmić mózg, ciało, mięśnie, karierę i związek.

38 Człowiek w liczbach

Znasz się na komputerach, wiesz, gdzie leży Zimbabwe, potrafi sz policzyć pierwiastek ze 144, a co wiesz o swoim własnym ciele? Najwyższy czas się poznać.

46 Przesłodzeni

Nawet jeśli przestałeś słodzić herbatę oraz wykreśliłeś z menu słodycze, i tak prawdopodobnie pochłaniasz mnóstwo cukru. Nasz poradnik pomoże Ci przepędzić słodkie demony bez pomocy egzorcysty.

52 Nauczka od boksera

Jest mistrzem Europy, ale to kwestia czasu, kiedy swoje panowanie rozciągnie na cały świat. Mateusz Masternak dał nam solidną lekcję. Oto, czego się nauczyliśmy.

70 Maszyna doskonała

Możesz mieć imponujących rozmiarów bicepsy, ale to wyraźnie zarysowany sześciopak jest jasnym sygnałem, że jesteś w formie. Żeby w końcu go odsłonić, musisz pójść krok dalej: zwykłe brzuszki nie wystarczą. Oto przewodnik MH po treningu, diecie i najlepszym sprzęcie, dzięki któremu zbudujesz korpus ze stali.

Osobisty trener

84 Liczby nie kłamią

Badanie wpływu sportu na zdrowie nie jest, co prawda, nauką ścisłą w ścisłym tego pojęcia znaczeniu, ale i tak sporo w niej danych liczbowych. Zebraliśmy te, które najdobitniej świadczą, że trochę wysiłku da Ci nie tylko tarkę na brzuchu, ale również zdrowe i długie życie. Ot, taki motywator dla tych, którzy potrzebują czegoś więcej niż podziwu w oczach dziewczyn.

Paliwo

90 6-pak z talerza

Ćwiczenia to połowa sukcesu. Dzięki diecie szybciej spalisz tłuszcz i wyeksponujesz sześciopak. Podstawa to więcej białka, mniej tłuszczów i węgli.

92 Moc cytrusa

Zawarta w cytrusach witamina C podnosi odporność, ale też przyspiesza spalanie tłuszczu. A cytrusy to nie tylko popularne pomarańcze i grejpfruty.

Chillout

97 Giełda kultury

Gdzie warto się wybrać, żeby spotkać się ze sztuką w dobrym wydaniu. W końcu nie samą kulturą fi zyczną człowiek żyje.

128 Na tropie adrenaliny

Adrenalinę stosuje się jako lek przy zatrzymaniu czynności serca. Witamy w miejscach, w których może Ci się przydać zastrzyk.

Dodatek Styl Jesień-zima 2013/14

D6 Luz blues

Stara zasada mówi, że szary pasuje do wszystkiego. Okazuje się, że nie tylko szary. Niebieski również. A dodatkowo podobno uspokaja, wzmacnia kreatywność i wiarygodność.

D10 Szkoła nowego dress code'u

Obojętnie, czy chodzisz w nim codziennie do pracy, czy też wkładasz go z okazji wesel znajomych – tu znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o garniturze i regułach jego noszenia.

D21 Ikony stylu

Pikowana kurtka, koszula w kratę czy robociarskie buty – te rzeczy weszły do klasyki. Oznacza to, że są dobrą inwestycją, bo nigdy nie wyjdą z mody.

D32 Spodnie uniwersalne

Chociaż dżinsy mają robotnicze pochodzenie, dziś można je nosić niemal wszędzie, nawet na salonach. Trzeba tylko wiedzieć, jak. Oto 4 zasady noszenia denimu.