Tematy z okładki

37 Wirus grypy pokonany

Gdy wokół wszyscy będą prychać i kichać, Ty pozostaniesz nietykalny.

40 Nie możesz schudnąć?

Zobacz, co przeszkadza Ci zrzucić te centymetry, których wcale Ci nie potrzeba.

42 15 trików na pewny awans

Metody, które przybliżą Cię do najlepszego fotela w Twojej firmie, a jednocześnie pozwolą Ci wychodzić do domu punkt o 17.

46 365 dni seksu

Jeśli zrozumiesz potrzeby kobiety i je zaspokoisz, ona uważniej wsłucha się w Twoje.

54 Fast food na mięśnie

Fast foody mają opinię dietetycznych bandytów. Zobacz, czy te oskarżenia są uzasadnione.

60 Po mojemu albo wcale

Marcin Gortat udowodnił wszystkim, że zwykły chłopak z łódzkich Bałut może osiągnąć wielki sukces.

78 Odkryj swój sześciopak

Precyzyjna instrukcja, jak wyrzeźbić poszczególne mięśnie, które chcesz odsłonić.

94 Większy biceps w 7 dni

Patent na to, by czas, który spędzisz na modlitewniku, nie okazał się stracony.

Mężczyzna alfa

24 Zawód miłosny

Niektóre zawody one uważają za bardziej sexy. Zobacz, dlaczego kobiety tak lubią architektów, artystów i lekarzy. I bierz z nich przykład, a się nie zawiedziesz.

26 Ból pokładowy

Nawet jeśli wydaje Ci się, że masz zdrowe zęby, przed lotem samolotem odwiedź dentystę. Bo jeśli np. masz nieszczelną plombę, lot może zamienić się w koszmar.

28 Mocne plecy

Jeśli masz silne mięśnie okalające łopatki (to zwykle najbardziej zaniedbany i najsłabszy punkt pleców), to znaczy, że spokojnie poradzisz sobie w każdej sytuacji.

29 Jest ser!

Najwierniejszy przyjaciel pustej lodówki. To on najczęściej udaje, że mamy coś do jedzenia. Otóż nie udaje. Żółty ser to więcej niż połowa kulinarnego zwycięstwa.

Serwis MH

37 Grypoodporny

Okres ochronny się skończył. Wirusy grypy ruszyły na polowanie. Twoja strategia: unikaj wroga, a gdy się nie uda unikać – walcz w siłowni i w kuchni.

52 Coś za coś

Apteka to niejedyne miejsce, w którym możesz znaleźć leki. Pierwsza pomoc może też nadejść z kuchni, z ogrodu, a nawet z szuflady z narzędziami.

46 Czego one chcą

1400 kobiet w wieku od dwudziestu do czterdziestu lat zwierzyło się, jakie są ich prawdziwe pragnienia. W związku i w łóżku.

68 Deal życia

Najbardziej cieszy, gdy niewielka inwestycja przynosi gigantyczny zysk. I nie chodzi tu tylko o pieniądze. Zobacz, w co inwestować, żeby – jak śpiewał Oddział Zamknięty — \"życie jak cytrynę wyciskać\".

75 Podnieś wartość swoich akcji

Nie musisz wydawać majątku, aby poprawić swoje notowania w oczach kobiet. Na ogół najlepsze rezultaty przynoszą ruchy mało spektakularne, ale za to przemyślane.

78 Nowożytny sześciopak

Skorzystaj z naszego korespondencyjnego kursu rzeźbiarskiego i podaruj sobie brzuch, o którym greckie posągi mogłyby tylko pomarzyć.

82 Oscarowa sylwetka

Taylor Lautner dorobił się 15 kg mięśni w rok. Sylwetką musiał uwiarygodnić rolę wilkołaka w drugiej części \"Zmierzchu\". Zobacz, jak tego dokonał. I pójdź w jego ślady.

Osobisty trener

86 Golfsztorm

Golf to nie tylko technika, siła też się przyda. Zobacz, które mięśnie przydadzą Ci się, gdy będziesz chciał pokonać na zielonym polu Tigera Woodsa.

88 Zysk bez strat

Możesz zamienić rozmiar koszulki z S na L, nie tracąc przy okazji swojego największego atutu – szybkości.

Chillout

105 Giełda kultury

Wybraliśmy dla Ciebie imprezy, których nie warto przegapić w październiku. Każda z nich to gwarantowane wrażenia na wysokim poziomie.

106 Podróże

Zorganizowana przygoda? Brzmi dziwnie, ale to możliwe. Zobacz, gdzie szykują się najlepsze rajdy przygodowe. I wystartuj, gdzie chcesz.

108 Kuchnia

Połączenie arcypolskiego smaku sosu kurkowego z rybą i grillowanymi warzywami zaskoczy Cię smakiem i prostotą wykonania. A potem zaskoczy ją, gdy podasz te pyszności.

110 Muzyka

Każdy naród ma inne tradycje i kulturę, ale pewne treści są uniwersalne. Tak właśnie jest z jamajskimi rytmami, które podbiły serca milionów na całym świecie. Reggae z najwyższej półki.

98 Paliwo

Zasilanie testosteronu Odpowiednio dobrane produkty mogą podnieść poziom Twojego męskiego hormonu i zapewnić Ci większe szanse w rywalizacji o sukces.

100 Mięśnie z curry

Oto specjalnie zmodyfikowane przez MH tajskie curry w wersji dla tych, którzy nie znoszą nadmiaru tłuszczu i stawiają na budowę mięśni.

Dodatek MH Styl

8 23 rzeczy, które warto mieć

Zanim wybierzesz się na zakupy, przejrzyj najgorętsze trendy tej jesieni i zimy.

17 Twoja biblia dobrego stylu

Dobrze ubrany mężczyzna wie, że jego styl powinien dojrzewać wraz z wiekiem. Co nosić, gdy masz 20, 30, 40 i więcej lat.

30 Jeśli nie dżinsy, to co?

Większość facetów, jeżeli akurat nie musi zakładać garnituru, wybiera dżinsy. Ale masz jeszcze wiele innych możliwości – od spodni chino, przez sztruksy, po moleskiny. Zapraszamy na przyspieszony kurs noszenia spodni.

40 Ten garnitur zapewni Ci awans

Każdy następny garnitur powinien odpowiadać stanowisku, które jest Twoim celem, a nie temu, na którym aktualnie jesteś.

52 Przewodnik po nowych fasonach dżinsów

Przeciętny Amerykanin kupuje 115 par dżinsów w ciągu swojego życia. Przeciętny Brytyjczyk – 102. Przeciętny Polak – nie wiadomo. Ale akurat w tej dziedzinie nie musimy bić rekordów. Rozwiąż nasz quiz, by dowiedzieć się, jaki model dżinsów został stworzony właśnie dla Ciebie.