Tematy z okładki

23 Szybki sposób na duży biceps

Chcesz szybciej zbudować bicepsy i tricepsy? Wypróbuj metodę maksymalnej stymulacji. To praca na wysokich obrotach, ale w krótkim czasie.

32 Wielkie \"Oooch!\"

Dla 80% facetów satysfakcja seksualna partnerki jest najważniejsza. A kto najlepiej wie, jak pieścić kobietę? Oczywiście, druga kobieta. Dlatego zobacz, czego możesz się nauczyć od ponętnych przedstawicielek mniejszości seksualnej.

48 Wątroba jak nowa w 7 dni

Zobacz, co szkodzi Twojej prywatnej oczyszczalni. Bo chociaż to jedyny organ, który potrafi się zregenerować jak Feniks, to jednak jego odporność ma granice.

52 10 nowych reguł uwodzenia

My i one całkiem się różnimy. I dobrze, bo gdyby nie te różnice, nie pasowalibyśmy do siebie. Jeśli zdołasz zrozumieć, że ona zupełnie inaczej niż Ty myśli o seksie, unikniesz błędów, które sprawią, że nie będzie miała o czym myśleć.

56 Turbodoładowanie na drugie śniadanie

Owszem, codzienne wcinanie wodnych roztworów proszku o nazwie zupa nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale jeśli masz wybór: zupa instant albo nic – wybierz zupę.

60 7 topowych odżywek na mocne mięśnie

Suplementy są dla ludzi, którzy potrzebują więcej. Więcej białka, więcej witamin, więcej minerałów. Zobacz, czego Ty potrzebujesz więcej i czym uzupełnić dietę, żeby efekty w siłowni przyszły szybciej.

67 Silny, smukły, szybki

To, że skończyłeś trzydziestkę, wcale nie oznacza, że masz prawo zdziadzieć. Zobacz, jak utrzymać sylwetkę i kondycję również wtedy, gdy nie masz już WF-u. Dopasuj trening do swojego wieku, a Twoja forma będzie cały czas szczytowa.

75 Sekrety treningu Księcia Persji

Pamiętasz grę \"Prince of Persia\"? Ten trening sprawi, że tak jak jej bohater będziesz mógł pokonać każdą przeszkodę, nawet jeśli będzie to trzech grubasów z maczetą.

81 15 minut do płaskiego brzucha

Chcesz poprawić kondycję i zrzucić brzuch? Proszę bardzo, ale jeśli oczekujesz szybkich efektów, musisz dać sobie ostro w kość.

Fitness/sport

46 Bądź gotowy na maraton

Chociaż dla Twojego serca najlepsza strategia to przygotować się do maratonu i nie wystartować w nim.

90 Siła z talerza

Nawet jeśli zginął Ci gdzieś gryf, wcale nie musisz rezygnować z treningu. Kompletny trening z samymi talerzami.

Seks/związki

14 Czego z niej nie zdejmuj

Zobacz, w czym kobiety czują się najbardziej sexy. I to na niej zostaw. Za chwilę zdejmie sama.

44 Zdrada pod mikroskopem

Romans na początku uwalnia hormony, które pomagają osiągać sukcesy w pracy i w łóżku. Z czasem sprawy zaczynają się komplikować.

Zdrowie/paliwo

24 Zadbaj o swój zestaw naczyń

Oczywiście krwionośnych. Im lepszą będą miały przepustowość, tym będziesz szybszy, sprawniejszy i lepszy w łóżku.

26 Stan wskazujący na zaciągnięcie

Zobacz, co się dzieje z Twoim organizmem, gdy zaciągasz się marihuaną.

37 Facet pod ciśnieniem

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio sprawdzałeś ciśnienie powietrza w kołach. Pamiętasz? A teraz pomyśl, kiedy sprawdzałeś swoje.

41 Karnet na chilli

Chili con carne to klasyk kuchni tex-mex, ale w rękach specjalistów z MH staje się superefektywną bronią do zrzucania lub nabierania masy.

78 Bomby proteinowe

Oto lista najbardziej krzepkich zakupów na świecie. Trzymaj się jej i rośnij w siłę.

Dodatek Styl - jesień 2010

6 Nowe zasady dobrego stylu

Odchudzamy paski i koszule. Trencze uległy skróceniu. Garnitur dwurzędowy znowu na czasie. Dżins nosimy od stóp do głów, ale w różnych fakturach i kolorach. Szaliki zakładaj nawet bez płaszcza. Wbrew starej szkole łącz niebieski i brąz z czernią.

21 7 garniturów dla 7 mężczyzn alfa

Różnica między facetem robiącym karierę, a karierowiczem polega m.in. na tym, że pierwszy ma kompetencje, a drugi bardzo chce je mieć. Pierwszy zabiega o to, by szef go docenił, drugi, by go polubił. Pierwszy jest ubrany stosownie do okazji, drugi szuka okazji, żeby pokazać, jak jest ubrany. Jeżeli należysz do tej pierwszej grupy, przeczytaj ten tekst.

32 Męska rzecz, czyli jak kupować garnitur

Garnitur to inwestycja na lata, nie na jeden sezon, dlatego nie bierz zbyt dosłownie nakazów projektantów mody. Garnitur jest wyjątkowym elementem męskiej szafy i przede wszystkim powinien nadawać sylwetce odpowiednie proporcje. Zobacz, na co zwracać uwagę, gdy wybierasz garnitur w sklepie.

35 Dodatki mówią najwięcej o Twoim stylu

Akcesoria jako pierwsze zwracają uwagę i decydują o konsekwentnym wizerunku. Rozwiąż nasz quiz, znajdź swój stylistyczny typ i sprawdź, jakie dodatki pasują do Ciebie najlepiej.

52 Dobre adresy

Czyli gdzie kupisz rzeczy z tego numeru.

Stałe rubryki

8 Zapytaj MH

Specjaliści odpowiadają na Twoje pytania

10 News room

Będziesz wiedział pierwszy

20 Mężczyzna alfa

Zostań przewodnikiem stada

93 Czas wolny

Bądź na bieżąco