Tematy z okładki

26 Czy ona na Ciebie poleci

Masz się za przystojniaka? Zrób test i sprawdź, ile naprawdę jest w Tobie mocy przyciągania. A potem zweryfikuj wyniki w terenie.

49 Jej seks CV

Zanim zdecydujesz się na stały związek, przyjrzyj się uważnie jej zaletom i wadom. Tak, tak, wady ma każda; rzecz w tym, żeby były to wady do zaakceptowania.

62 Ten burger spala tłuszcz

Hamburger już od dawna nie ma dobrej prasy. I nie bez powodu, ale jeśli przygotujesz go sam, stanie się zdrowym, pożywnym posiłkiem.

72 Powiedz NIE grypie

Wkrótce rozpocznie się sezon grypowy. Twoi znajomi zaczną prychać, kasłać i kichać. A Ty nie. Wystarczy, że wzmocnisz układ. Odporności. O skutecznych sposobach na depresję czytaj na str. 14, a na nadwagę – na str. 92.

78 Najlepsze jedzenie dla faceta

Nawet jeżeli jest coś takiego, jak dieta idealna, nie zawsze możesz ją zastosować. My podpowiadamy, co jeść, a czego nie, gdy nie wszystko zależy od Ciebie.

96 Zostań geniuszem

Iloraz inteligencji powyżej 140? Chciałbyś? No to do roboty – najlepsze sposoby na zwiększenie IQ. Masz więcej? To pewnie wiesz, że nie ma górnej granicy.

104 Brzuch na 6

Wystarczy worek piasku, żeby wyrzeźbić taką sylwetkę i taki brzuch, że pozazdrości Ci nawet gubernator Kalifornii.

110 Mocne bary

To one sprawiają, że podpity jegomość, który potrąci Cię w tłumie, wyciąga z zakamarków pamięci słowo „przepraszam”, a nie sięga po swoje zwyczajowe „Ej, jak chodzisz!”

Fitness i sport

56 Duży może więcej

Oczywiście mięsień. Jak sprawić, by Twoje mięśnie stawały się nie tylko coraz silniejsze i wytrzymalsze, ale również coraz większe. Sekrety dużych mięśni.

106 Wiosłuj, bracie, wiosłuj!

Gdybyś miał zabrać na bezludną wyspę jedno urządzenie fitnessowe, najlepszym wyborem byłby ergometr. Buduje siłę, kondycję i sylwetkę.

Zdrowie

52 Wielkie porządki w żyłach

Nawet jeśli jesteś młody, wysportowany i czujesz się świetnie, w Twoich żyłach może się gromadzić niebezpieczny cholesterol. Usuń go statynami.

88 Ostatnia deska ratunku

Przeszczep. Gdy wiesz, że zostało Ci już tylko kilka, kilkanaście miesięcy życia, bardzo trudno zrozumieć, dlaczego ludzie zabierają do grobu swoje organy, które mogłyby się przecież jeszcze przydać.

Wyzwania

74 Podwodne podchody

Nie musisz być świetnym pływakiem ani mieć końskiego zdrowia. Nurkowanie w ciepłych wodach wymaga tylko jednego: odrobiny odwagi.

Paliwo

92 Jedz do syta i chudnij

Żeby zrzucić trochę zbędnych kilogramów, wcale nie musisz się umartwiać i wiecznie chodzić głodny. Wystarczy poskromić apetyt.

115 Oliwa sprawiedliwa

Dzięki oliwie z oliwek mieszkańcy basenu Morza Śródziemnego żyją dłużej, na dodatek w lepszym zdrowiu. Zobacz, do czego ją można dodać, żeby nie tylko chroniła Twoje zdrowie, ale i była smaczna.

Związki i seks

66 Doktorat z seksu

Jeśli szukasz najlepszej szkoły dla dorosłych, zapisz się do Instytutu Wyższych Pragnień Men’s Health. Tylko uwaga, sesja egzaminacyjna trwa cały rok!

Męskie sprawy

43 Wywabianie

Każdemu się zdarza. Plama na krawacie, koszuli czy marynarce nie oznacza jeszcze, że trzeba je wyrzucić. Najskuteczniejsze sposoby wywabiania plam.

44 Powrót do przeszłości

Wywiadówka. Kiedyś bałeś się powrotu ojca. Dziś to Ty wracasz. Jak się ubrać i jak zachowywać, wybierając się na wywiadówkę. Pamiętaj, że jeśli Ty zainteresujesz panią, ona zainteresuje się Twoim dzieckiem.

Stałe rubryki

10 Od redaktora

14 Zapytaj Men’s Health

\"Jak ustalić ojcostwo?\" i inne

16 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

18 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

20 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

22 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

24 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

123 Gdzie to kupisz

Dodatek specjalny MH Styl

8 Twoja szafa - co zostawić, a co z niej wyrzucić

Jak skompletować idealną garderobę?

18 Wielki garnitur za małe pieniądze

26 Wstąp do klubu angielskich dżentelmenów

36 Nowy grunge, czyli zasady stylu bez zasad