Tematy z okładki

70 Najlepsze kanapki dla faceta

Nie każda nadaje się na każdą okazję. Zapytaliśmy dietetyków i wiemy, jaką kanapkę wziąć ze sobą do pracy, jaką w podróż, a jaką na górską wyprawę. Ty też będziesz wiedział.

79 Czas na siłownię. Przewodnik dla początkujących

Jesień to doskonały moment na rozpoczęcie treningów na siłowni. Pod dachem jest sucho i ciepło, nie będziesz miał wymówki, że pogoda jest kiepska. A dzięki naszemu przewodnikowi, będziesz też wiedział, jak ćwiczyć.

84 Badanie, którego nie możesz sobie odpuścić

Cukrzyca zaczyna się niewinnie – od insulinooporności. Na szczęście, na tym etapie dość łatwo ją zatrzymać. Trzeba tylko wiedzieć, kiedy sytuacja zaczyna się robić groźna, i co robić, żeby zapobiec katastrofie.

92 Wyłącz stres

Jedną z najprostszych i najskuteczniejszych metod rozładowania napięcia jest sport. Zobacz, jaka dyscyplina będzie najlepsza w Twoim przypadku.

100 12 dopalaczy

Napoje energetyczne robią furorę. Pijemy je w pracy, za kierownicą, na boisku. Sprawdziliśmy na własnej skórze, a raczej żołądkach i mózgach, które naprawdę dodają energii.

110 Zrób z niej niegrzeczną dziewczynkę

Kobieta wkracza w Twoje życie razem z całym bagażem swoich drobiazgów, ale również i doświadczeń. Jak udźwignąć ten nadbagaż i wykorzystać go dla swoich niecnych celów?

122 Znowu w formie

Coś dla tych, którzy mają wątłe mięśnie, a na dodatek słabą pamięć. Tylko pięć ćwiczeń (łatwo zapamiętać!), ale za to na wszystkie mięśnie.

Wyzwania

107 Wbrew grawitacji

Wspinaczka to nie tylko wchodzenie wysoko po pionowej ścianie. Czasami trudniej się wdrapać na trzymetrowy głaz, odchylony od pionu o 45 stopni. Potrzebne są do tego niemal pajęcze umiejętności, ale to możliwe. Witaj w krainie boulderingu.

Zdrowie

74 W końcu się wyśpij

Co robić, żeby kłaść się wieczorem bez lęku, że następnego dnia wstaniesz wymięty, jakbyś właśnie wrócił autobusem z Lizbony. Proste zasady zdrowego snu.

Męskie sprawy

90 Tempus fugit

Statystyczny facet ma do przeżycia ok. 25 tysięcy dni. To wcale nie tak dużo, więc szkoda każdej chwili na rzeczy nieistotne. Oto 19 sygnałów, że marnujesz czas.

98 Zaczynałem od 1000 $

Zawiesiła Ci się kariera? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy technicznej samego Michaela Della, multimilionera, który o komputerach i karierze wie wszystko.

112 Jutro będzie lepiej

Zapytaliśmy najsłynniejszych futurologów, co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości. Oto wiarygodne, naukowe wróżby na XXI wiek.

Kariera i stres

104 Do pracy, rodacy

Jak zrobić na potencjalnym pracodawcy takie wrażenie, żeby po spotkaniu z Tobą nie chciał już tracić czasu na szukanie innych kandydatów.

Związki i seks

64 Piątka z ustnego

Nigdy nie daj jej odczuć, że całujesz ją tylko po to, by dobrać się do jej majtek. Magia pocałunku pryśnie jak bańka mydlana.

118 Moja żona ma raka piersi

Ta okrutna choroba potrafi nie tylko zabijać. Wcześniej jeszcze torturuje Was oboje. Zobacz, jak wspólnie przetrwać ten koszmar.

Stałe rubryki

10 Od redaktora

18 Zapytaj Men’s Health

„Jak się leczyć za granicą?” i inne

22 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

24 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

26 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

28 Dawka seksu

Wokół czego świat się kręci

30 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

Dodatek Ikony Stylu 2006

Wyglądaj świetnie

Na ponad 60 stronach znajdziesz najnowsze dżinsy, najlepsze garnitury, najmodniejsze buty, topowe zegarki i setki innych rzeczy, które będą modne w nadchodzącym sezonie.