Tematy z okładki

48 Sekrety ich gorących miejsc

Tym razem oddaliśmy głos kobietom. Od dziś będziesz wiedział, co czują, kiedy je dotykasz. Warto przeczytać, bo one zazwyczaj nie lubią mówić tego w oczy.

66 Bądź zdrowy przez cały rok

Twoi koledzy będą prychać, kichać i kasłać. A Ty? A Ty nie, bo od najlepszych specjalistów dowiesz się, jak nie dać się przeziębieniom i grypie.

86 Idealne śniadanie w 3 minuty

Śniadanie zapewnia Ci energię na te pierwsze, zazwyczaj najbardziej intensywne godziny dnia. Nie tankuj byle czego. Nie warto.

89 Dodatek specjalny: Od dzisiaj bez stresu

Stres, zwłaszcza ten przewlekły, po cichu Cię zabija. Zobacz, gdzie na Ciebie czyha i naucz się, jak sobie z nim radzić. Zachowaj spokój.

101 Czy Twoje miasto Cię zabija?

Zobacz, które z polskich miast są najbardziej stresujące. Sprawdź, które miejsce zajmuje Twoje miasto. Może warto się przeprowadzić?

108 Rzuć palenie raz, a dobrze!

Nie daj się zwieść fałszywemu przekonaniu, że szkodliwe skutki palenia dotykają tylko innych. Ten rak, o którym mówią napisy na fajkach, czeka również na Ciebie.

118 Większe mięśnie

Brak Ci czasu? Szukasz prostego sposobu na poprawienie sylwetki? Oto sposób: tylko cztery ćwiczenia, które w miesiąc zapewnią Ci mięśnie, o których marzysz.

Zdrowie

32 Nie całuj się z psem

Czasami język psa może być niebezpieczniejszy niż jego kły. Czy dając się „całować” swojemu pupilowi zastanawiałeś się kiedyś, co lizał przed chwilą? No właśnie.

92 Zawór bezpieczeństwa

Nasz układ krwionośny to w gruncie rzeczy jedna pompa i dużo rurek. Niestety, nie został wyposażony w zawór bezpieczeństwa. Nie pozwól, by ciśnienie w tym układzie przekroczyło wartość krytyczną.

Związki

74 Koniec cichych dni

Nie popisałeś się? Twoja partnerka odkryła SMS-a od Ani? Koledzy znowu przynieśli Cię do domu? Posłuchaj rad specjalistki, jak wybrnąć z takich sytuacji.

Fitness i sport

58 Aerobik dla twardzieli

Aerobik nie jest, wbrew pozorom, zarezerwowany dla kobiet. Coraz popularniejsze są klasy aerobiku, na których mężczyzna nie czuje się nie na miejscu.

Fitness i sport

78 Piłką o ścianę

Stajesz przed ścianą, ramię w ramię z rywalem. Rakiety w dłoniach. Głęboki wdech i... jazda. Po meczu squasha jesteś tak zmęczony, że musisz spojrzeć w dół, by sprawdzić, że masz nogi.

Męskie sprawy

64 Nie idę na to

Krzysztof Majchrzak opowiada, jak ustrzec się pułapek związanych z kompromisami. Jak nie przekroczyć granicy, za którą musiałbyś nazwać się świnią.

72 Uzależniony od żelastwa

Czterdziestolatek biegający dwa razy w tygodniu do siłowni zastanawia się, czy przypadkiem nie jest za stary na takie rzeczy. Zobacz, do jakich wniosków doszedł.

84 Czy sierotka ma rysia?

Na niektóre pytania nie ma prostych odpowiedzi. Co wcale nie znaczy, że są banalne. Jak mawiają uczeni, właściwie zadane pytanie to już połowa sukcesu.

114 Różnie mówią

Czym się różni tartan od tartaru? Czy jest kostka Rubikonu? Czasami słowa różnią się tylko jedną literką, ale błędnie użyte mogą Cię wpędzić w kłopoty.

Styl

34 Koszulka z za krótkim rękawem

Mankiet koszuli powinien wystawać spod rękawa marynarki. Pytanie brzmi: jak bardzo? Sprawdź, jak dobrać odpowiednią długość rękawów.

54 Dżinsowa baza

Proste niebieskie dżinsy, wbrew swojemu robotniczemu pochodzeniu, z odpowiednio dobraną „górą” mogą być spodniami naprawdę na niemal każdą okazję.

Wyzwania i podróże

68 Slalom po piachu

Deska snowboardowa w lecie? Równie dobrze jak po śniegu, można na niej zjeżdżać po piachu. I nie trzeba wcale jechać do Afryki. Wystarczy do Niemiec.

Stałe rubryki

6 Od redaktora

10 Zapytaj Men’s Health

„Dlaczego cierpnie mi ręka?” i inne

12 Powiedz Men’s Health

Twoje opinie na temat magazynu

14 Dawka zdrowia

Co nowego w medycynie

16 Dawka paliwa

Co znowu wymyślili specjaliści od diety

19 Masz wiadomość

Ważność wysoka. Odczytaj natychmiast

128 Gdzie to kupisz