Tematy z okładki

36 Colin Farrell

Świetny aktor, którego oglądamy w serialu „Detektyw”, mówi nam o cenie sławy, walce z nałogami i stawaniu się lepszą wersją siebie.

43 Łatwy bieg

Nasz ekspert – maratończyk i redaktor Runners World – wybrał dla nas najlepsze słuchawki do biegania.

46 ABS w 21 dni

Udowadniamy niedowiarkom, że to jest wykonalne. Nasz redaktor w roli królika doświadczalnego.

64 One nie lubią szybkich numerków?

Sprawdzamy, które z obiegowych opinii należy już zrewidować.

70 100 najszybszych patentów na formę

Wystarczy, że zastosujesz tylko część i masz szansę dożyć setki w doskonałej kondycji.

82 Kurczak na 20 sposobów

Smacznie zjesz i oszczędzisz czas.

114 Klata większa o 5 cm

Koniec wakacji, czas wziąć się do roboty. Zaczynamy od klaty – efekty zobaczysz po 4 tygodniach.

124 Gotowy na CrossFit?

Żeby sprawdzić, czy spełniasz standardy MH, wystarczy Ci tylko kilka minut. Ale warto poznać prawdę o sobie.

Mężczyzna Alfa

16 Dziewczyny lubią styl

A mądry facet o tym wie. Zapytaliśmy 800 kobiet, na jakie elementy męskiego stroju zwracają uwagę, co im się podoba, a co nie.

18 Kawa jak lek

Okazuje się, że kawa, oprócz właściwości pobudzających, ma również inne zalety. Np. zmniejsza ryzyko zachorowania na marskość wątroby o 66%.

20 Przewodnik snoba – pasta

To jest modne i to jest zdrowe. Lubisz makarony? Zrób je sobie sam. Pokazujemy, że to wcale nie jest bardzo skomplikowane.

22 Rybka lubi truć

Ciągle bombardują nas sprzecznymi informacjami – po pierwsze, że ryby są zdrowe, a po drugie, że zawierają rtęć. Podpowiadamy, jak wybierać te najzdrowsze.

24 Zagryź zdrowiej

Udowodniono, że powstrzymywanie się od pogryzania bardziej nam szkodzi niż folgowanie sobie. Pod warunkiem że trzymasz pod ręką np. orzechy lub pestki.

26 Złośliwy wirus

W naszym nowym cyklu w bardzo przystępny sposób pokazujemy, jak działa nasz organizm. Tym razem odcinek o podstępnym wirusie opryszczki.

28 Chłodny okład

Biegasz w gorące dni? Brytyjscy naukowcy udowodnili, że możesz poprawić swoje wyniki za pomocą kompresów chłodzących na mięśnie. Proste, skuteczne i przyjemne.

31 Jak sobie podnieść IQ

Stres fatalnie działa na naszą sprawność umysłową. Zobacz, jak sobie poprawić kumację za pomocą 6 nieskomplikowanych trików.

Seks

51 Technologia w służbie seksu

W naszym nowym cyklu Laboratorium MH bierzemy pod lupę różne dziedziny naszego życia. Tym razem pokazujemy, m.in., jak można sobie urozmaicić seks na odległość.

64 Cała prawda o kobietach

Przepytaliśmy kilkaset kobiet o to, co je w seksie kręci, czego oczekują, a czego nie lubią. Zakładając, że odpowiadały szczerze, mamy mnóstwo materiału do przemyśleń oraz pomysłów do natychmiastowego wprowadzenia w życie.

Facet MH

88 Być jak Arni

Ten facet naprawdę ma rozmach życiowy. Najpierw sprawił, że kulturystyka przestała być traktowana jak zajęcie dla cyrkowców. Potem został jedną z najpopularniejszych gwiazd kina i zarobił miliony. W końcu został gubernatorem Kalifornii. Jest uosobieniem amerykańskiego snu. Fascynuje nas.

Zdrowie

70 Najlepsze z najlepszych

Codziennie mądrzy ludzie wymyślają urządzenia, zasady i nowe sposoby, które zmieniają nasze życie na lepsze. Masa pomysłów, które poprawią Twoją kondycję, zdrowie, oszczędzą czas i dadzą Ci mnóstwo frajdy. Sami nie możemy się nadziwić, jak mogliśmy dotąd żyć bez inteligentnego kubka Vessyl.

Fitness

110 Pozwól mięśniom rosnąć

Brak postępów? Pewnie ćwiczysz za dużo, nie dając ciału czasu na regenerację. Oto jak z czasu między treningami wycisnąć jak najwięcej.

112 Jeden przyrząd

Kamizelka obciążeniowa może znacznie przyspieszyć efekty treningu. Wypróbuj specjalnie opracowany zestaw ćwiczeń.

Paliwo

57 Dietosceptyczni

Przyglądamy się popularnym dietom. Szukamy elementów wartościowych i takich, które można odpuścić. Zdrowy rozsądek jest naszym przewodnikiem.

122 Co warto wiedzieć o białku

Oto skrócony leksykon wiedzy o białku. Wykorzystaj zawarte w nim informacje, a szybko zbudujesz sylwetkę marzeń.