Tematy z okładki

31 Płaski brzuch bez diety

Pozbycie się oponki nie wymaga głodówki. Nie porzucaj ulubionych nawyków, tylko je podrasuj.

36 Wyższe IQ w pigułce

Za pomocą małych zmian w trybie życia możesz znacznie poprawić kondycję swojego mózgu.

38 Korepetycje z chemii

Pożądanie, miłość - specjaliści mówią, że to wszystko jest kwestią chemii mózgu. Co można zrobić, aby było wam razem jeszcze lepiej.

44 55% mocniejsze włosy

Plus 15 innych sprawdzonych rad na problemy pojawiające się na skórze.

49 Kondycja na talerzu

Olimpijska kadra szefów kuchni serwuje swoje sprytne przepisy, które zapewną Ci olimpijską formę.

56 Przełam bariery - sukces rodzi się w głowie

Dlaczego nie możesz osiągnąć sukcesu? Być może sam jesteś swoim wrogiem. Zobacz, jak to zmienić.

70 Szybka forma Colina Farrella

Jak Colin Farrell z barowego hulaki przeistoczył się w miłośnika jogi i prostego życia. Plus jego trening.

78 Sześciopak w 21 dni

Ten trening 2-4 razy w tygodniu pozwoli Ci spalić w 21 dni kilogram tłuszczu. I zbudować mięśnie.

Serwis MH

34 E-papierosy

Obalamy największe mity dotyczące wynalazku, który może Ci pomóc drastycznie ograniczyć negatywne skutki palenia.

60 Mięśnie z hartowanej stali

Wykorzystaj najnowsze odkrycia naukowe i zbuduj mięśnie szybciej niż kiedykolwiek.

66 Ukryte smaki

Każdy produkt, który wyciągasz w kuchni i przygotowujesz, nosi w sobie potencjał nieskończonej ilości smaków. Tylko od Ciebie zależy, jaki z niego wydobędziesz.

Mężczyzna alfa

18 Jak skowronek

Badania wskazują, że poranny seks to najzdrowszy sposób na rozpoczęcie dnia. Pozostaje nam tylko opanować najlepszą metodę namówienia do tego partnerki.

20 Bezpieczny jak w domu?

W domu czujesz się bezpieczny. Ale to złudzenie. Co roku w wypadkach domowych tracą zdrowie lub nawet życie tysiące Polaków. Zobacz, jak uniknąć wypadku w ogrodzie.

22 Wyżej!

Trenuj 3 razy w tygodniu przez miesiąc, wykonując podczas każdego treningu tylko 2 ćwiczenia, a poprawisz wyskok o kilkanaście centymetrów.

24 Miód na zbolałe serce

Wiedziałeś, że aby dostarczyć nam pół litra miodu, pszczoły muszą przelecieć w sumie około 90 tys. km i usiąść na 2 milionach kwiatów? Szacun i rispekt dla ciężkiej pracy, bo jak już coś wymaga takiego wysiłku, to musi być cholernie dobre i zdrowe. I jest. Mamy na to mnóstwo naukowych i smacznych dowodów.

26 Znajdziesz pracę

Badania przeprowadzone przez Uczelnię Łazarskiego w Warszawie pokazały, kogo szukają pracodawcy. Wcale nie chodzi im o dyplom najlepszej uczelni ani nawet o Twoją wiedzę. Oto 7 szczególnie pożądanych cech.

27 Miękka marynarka

Coś między klasyczną marynarką a wełnianym kardiganem. Dopasuje się do każdego stylu i okazji, oczywiście poza tą formalną. Jest lekka, nie krępuje ruchów i nie gniecie się.

28 Nie truj

Oczywiście, są też gotujące kobiety, ale umówmy się – pomidorowa, ziemniaki i kotlet to maks. Do prawdziwej kuchni trzeba polotu, wyobraźni i talentu. Oto kilka patentów, które pozwolą schrzanić każdą potrawę.

Osobisty trener

78 Duży ciężar

Oto program treningowy, który sprawi, że zaraz po jego ukończeniu swoim starym paskiem będziesz mógł owinąć się dwa razy.

80 Oldskul

Czasami oldskulowe programy okazują się skuteczniejsze niż treningowe nowinki. Wróć do korzeni i pokaż mięśniom, co to znaczy stara, dobra dyscyplina.

84 Jeden ruch

Nie chce Ci się pamiętać skomplikowanych programów? Zaangażuj do pracy prawie wszystkie mięśnie swojego ciała w jednym prostym ruchu - złap sztangę i wykonaj martwy ciąg.

86 Wsparcie z tyłu

O sile decydują nie tylko te mięśnie, które świetnie prezentują się przed lustrem. Czasami to lekceważony drugi szereg nie pozwala wskoczyć na wyższy poziom. Oto sposób na twarde mięśnie pośladków.

Styl MH

97 Cepelia wraca

Rodzimy folklor jest nie mniej interesujący niż ten zza oceanu, tylko nam się opatrzył, kojarząc się z wiochą jarmarku. Ale dobrze wkomponowany jest świetny!

98 70% taniej

Zapłacisz mniej niż na początku sezonu, a ponosisz kilka następnych. Kluczem jest jakość tkaniny, wykonanie i klasyczny krój. Czego szukać na wyprzedażach?

Chillout

110 Filmy z sensem

Nie trzeba być wcale \"oburzonym\", żeby widzieć, jak wali się stary świat. Dziś szukamy w kinie recepty na kryzys albo odrobiny nadziei na to, że to wszystko ma sens.

111 Zmieniaj świat

Książki mogą nie tylko bawić, ale i uczyć. Na przykład jak pokonywać przeszkody wydawałoby się nie do pokonania, albo jak mieć odwagę przyznać się do swojej słabości.

Dodatek MH Living

D8 Wyhoduj sobie apteczkę

Na ból zęba, na bezsenność, na przeziębienie i nie tylko - rozmaite specyfiki możesz sobie wyhodować w domu w skrzynce.

D10 Oszczędzacze czasu

A jednak udaje się kupić czas. Dzięki tym gadżetom możesz mieć więcej czasu na rzeczy, które naprawdę lubisz robić.

D16 Pokój do pracy według designera

Specjaliści twierdzą, że wygląd wnętrza bezpośrednio przekłada się na kreatywność w pracy. Dzięki paru trikom możesz stać się bardziej twórczym.

D20 Kuchnia według designera

Zobacz, jak według światowej sławy designerów powinna wyglądać nowoczesna i funkcjonalna kuchnia, w której aż chce się gotować.

D24 Salon według designera

Mieszkanie, w którym się dobrze czujesz, powinno być odbiciem Twojej osobowości i stylu życia. Sprawdź, co światowej sławy eksperci od designu polecają facetom.